НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

КАФЕДРА ДИТЯЧОЇ ХІРУРГІЇ ВДЯЧНА АДМІНІСТРАЦІЇ НМУ ЗА СПРИЯННЯ У ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ХОЛЕДОХОСКОПОМ OLYMPUS У КОМПЛЕКТІ ІЗ ВІДЕОПРОЦЕССОРОМ, МОНІТОРОМ ТА ЕНДОСКОПІЧНОЮ СТІЙКОЮ

31.07.2020

Одним із провідних напрямів роботи адміністрації Національного медичного університету імені О.О.Богомольця є впровадження новітніх медичних технологій у педагогічний процес і клінічну практику. Це сприяє підвищенню рівня викладання клінічних дисциплін на кафедрах, долученню студентів до найсучасніших технологій діагностики і лікування, формуванню у студентів клінічного мислення.

Завдяки новітнім технологіям ця система дає змогу отримати  ідеальну візуалізацію структури жовчних шляхів у пацієнтів зі складними аномаліями гепатодуоденальної ділянки, що дає змогу оптимізувати вибір оптимального рішення хірургічної коррекції при данних патологічних станах та рятувати життя маленьких пацієнтів в умовах НДСЛ “Охматдит”, що є клінічною базою кафедри дитячої хірургії.

Це обладнання дає змогу демонструвати студентам високотехнологічні оперативні втручання, а також записувати фото- і відеоматеріал для подальшого використання його під час лекцій і практичних занять.

Кафдера дитячої хірургії на чолі із професором  Анатолієм Феодосійовичем Левицьким висловлює щиру подяку адміністрації університету за надане обладнання!

                                   

Прес-центр за матеріалами кафедри дитячої хірургії