НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

КАФЕДРА АКУШЕРСТВА І ГІНЕКОЛОГІЇ № 3 ПРОВЕЛА ОНЛАЙН-ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ГУРТКА

11.05.2020

Кафедра акушерства і гінекології № 3, яку очолює  доктор медичних наук, професор Василь Олексійович Бенюк, ефективно використовує новітні технології в навчальному процесі та роботі з молодими науковцями-гуртківцями. 6 травня, з використанням платформи Zoom, відбулось онлайн-засідання Студентського Наукового Гуртка кафедри акушерства і гінекології №3  на тему: “Екстрагенітальна патологія і вагітність. Захворювання серцево-судинної системи”.

Засідання розпочали професор В.О. Бенюк та керівник гуртка, асистент В.Ф.Олешко, які відзначили актуальність і важливість обраної теми для лікарів акушерів-гінекологів та фахівців суміжних спеціальностей.

Найбільш активні гуртківці – Діана Позняк (6205), Катерина Осадча (5209) та Катерина Середа (5208) – присвятили свої доповіді основним фізіологічним змінам в серцево-судинній системі під час вагітності, методам обстеження, ведення вагітності та пологів у жінок з ревматизмом та вродженими вадами серця. Протягом засідання студенти в режимі онлайн-дискусії мали змогу обговорити актуальні питання екстрагенітальної патології при вагітності, її наслідків для матері та новонародженого.

Після завершення засідання студенти подякували за розгляд цікавої і важливої теми та за можливість поглибити свої знання.

Керівник гуртка, асистент В.Ф.Олешко запросив всіх бажаючих приєднатись до наступного онлайн-засідання, яке відбудеться 20 травня на тему: “Передракові захворювання шийки матки. Особливості ведення вагітності та напрямки терапії у жінок з раком шийки матки”

Завершуючи онлайн-засідання СНГ, завідувач кафедри акушерства і гінекології № 3, професор В.О. Бенюк зазначив, що ступінь соціально-економічного розвитку і добробуту суспільства є пропорційною рівню знань, умінь і компетентності майбутніх фахівців, а особливо, майбутніх лікарів. Василь Олексійович висловив переконання, що у медичній галузі має бути безпосереднє спілкування викладача, студента і пацієнта, поєднання науки і практики: “Ситуацію з карантином ми з розумінням сприймаємо як тимчасову і вимушену, чекаємо наших вихованців – майбутніх лікарів і молодих науковців на нашій кафедрі і в клініці”.

 

Прес-центр за матеріалами кафедри акушерства і гінекології № 3