НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ІСПИТОМ З БІОЛОГІЇ ЗАВЕРШИЛАСЯ ВСТУПНА СЕСІЯ ДЛЯ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ АБІТУРІЄНТІВ, А ТАКОЖ ДЛЯ ТИХ, ХТО ОТРИМАВ ПРАВО НА ТАКІ ВИПРОБУВАННЯ ЗАВДЯКИ ОСВІТНІМ ЦЕНТРАМ “УКРАЇНА-КРИМ” І “УКРАЇНА-ДОНБАС”

09.08.2020

9 серпня 2020 року, на день Святого великомученика і всецілителя Пантелеймона, значна група абітурієнтів – близько 30 осіб – складала в аудиторії №2 імені В.О.Караваєва останній свій вступний іспит – з біології.

До вступників звернулися з напутнім словом ректор НМУ, професор Юрій Леонідович Кучин, перший проректор з науково-педагогічної роботи і післядипломної освіти, професор Олександр Миколайович Науменко. Він представив абітурієнтам заступників відповідального секретаря Приймальної комісії НМУ, доцента Юрія Леонідовича Марущенка і асистента Валентина Олеговича Ращенка, а також голову предметної екзаменаційної комісії, доцента кафедри біології НМУ Марію Григорівну Кравчук. Вона ознайомила вступників з порядком складання іспиту, наголосивши на тому, що він є фаховим. Після оперативно проведеної процедури роздачі екзаменаційних білетів, у якій взяв участь один із абітурієнтів Руслан Дьомін, учасник АТО, який вирішив стати дитячим лікарем, розпочався іспит. Як і всі попередні, він тривав три години.

 

                                                                                                                                Прес-центр