НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ІНСТИТУТ ГІГІЄНИ ТА ЕКОЛОГІЇ НМУ НАГОРОДЖЕНО ГРАМОТОЮ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

19.06.2020

Колектив Інституту гігієни та екології НМУ імені О.О. Богомольця багато років плідно співпрацює з Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у сфері забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя, проведення санітарно-епідеміологічної експертизи шкідливих та небезпечних факторів у сфері життєдіяльності людини, товарів різноманітного призначення, удосконалення нормативно методичної бази лабораторних досліджень та розробки нових методів випробовувань засобів захисту рослин тощо.

До Дня медичного працівника Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм колективу Інституту гігієни та екології НМУ нагородила грамотою.

Щиро вітаємо колег з відзнакою і бажаємо міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, нових наукових та творчих здобутків і перемог!

 

Прес-центр