НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

II ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ У ГАЛУЗІ «ФАРМАКОЛОГІЯ, ФАРМАЦІЯ» АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

06.04.2019

4 квітня 2019 року в конференц-залі Ректорату Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Фармакологія, фармація» англійською мовою. Персональний склад галузевої конкурсної комісії на чолі із завідувачем кафедри фармацевтичної, біологічної та токсикологічної хімії Іриною Ніженковською забезпечив рецензування студентських наукових робіт, що надійшли з вищих навчальних закладів із усіх куточків України, в тому числі з Харкова, Запоріжжя, Києва та Тернополя. На підсумковій науково-практичній конференції свої роботи презентували 10 студентів, серед яких були присутні доповідачі з Нігерії, Гани та Єгипту.

Конференцію відкрили перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор Ю.Л. Кучин та заступник ректора з наукової роботи, доцент С.А. Павловський та побажали успіхів і продуктивної праці студентам-учасникам. Кожен із доповідачів приклав максимум зусиль і творчості для презентації та демонстрації своєї наукової роботи. НМУ імені О.О. Богомольця представляли три доповідачі.

На підставі відкритого обговорення наукових робіт, рецензій та наукових доповідей учасників науково-практичної конференції галузева конкурсна комісія вирішила присудити диплом за І місце студентці V курсу фармацевтичного факультету Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Карині Зіскінд, яка представила роботу на тему «Determination of ambroxol hydrochloride in substance and official medicines by UV-absorption spectrophotometry, thin-layer chromatography and high-performance liquid chromatography».  Дослідження були проведені під керівництвом кандидата фармацевтичних наук,  асистента кафедри фармацевтичної, біологічної та токсикологічної хімії О.В. Бурмаки.

Диплом за ІІ місце присвоєно Алонге Хамінат Шадіат – студентці ІІІ курсу із Нігерії, яка представляла ПВНЗ  «Київський медичний університет» із доповіддю на «Phytochemical study on  dioscorea rotundata poir. аnd colocasia esculenta (l.) Schott».

Диплом за ІІІ місце отримала  студентка ІV курсу Запорізького державного медичного університету Валерія Кумець (тема доповіді «Development and validation of analysis methods of “lisiniy” substance», науковий керівник – д.фарм.н., професор Л.І. Кучеренко).

Професор Ірина Ніженковська зауважила, що всі роботи заслуговують перемоги та під час нагородження кожна робота була охарактеризована відповідно до регламенту. Усі студенти-науковці отримали сертифікати учасників підсумкової науково-практичної конференції. Колектив фармацевтичного факультету щиро вітає всіх учасників заходу та бажає нових злетів, перемог та професійного росту.