ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З МЕДИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ
24-26 квітня 2017 року на базі кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Харківського національного медичного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської Олімпіади зі спеціальностей «Психіатрія та наркологія» та «Медична психологія».
Участь в Олімпіаді взяли 56 студентів з 16 навчальних закладів України (в секції з дисципліни «Медична психологія» – 27 студентів). Національний медичний університет імені О.О. Богомольця на секції з медичної психології представляли студенти медико-психологічного факультету Дмитро Ассонов (5 курс) та Зоя Федотова (4 курс).
Студенти медико-психологічного факультету показали хороші результати: Дмитро Ассонов став призером 2 етапу Всеукраїнської студентської олімпіади і був нагороджений дипломом 3 ступеня, а Зоя Федотова – дипломом за відмінне володіння методом цілеспрямованої бесіди. Також 26 квітня учасники олімпіади взяли участь у конференції «Актуальні питання нейронаук», на якій Дмитро Асонов зайняв ІІ місце.
Деканат медико-психологічного факультету
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/04/01.png)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/04/02.png)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/04/03.png)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/04/04.png)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/04/05-6.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/04/06-5.jpg)
![](https://nmuofficial.com/wp-content/uploads/2017/04/07-3.jpg)