НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

II ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ «ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ» ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ»

22.05.2019

17-19 травня2019 року у Вищому навчальному закладі Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2018-2019 навчального року «Фізична реабілітація» зі спеціальності «Здоров’я людини».

В олімпіаді взяли участь 63 студента Вищих навчальних закладів освіти медичного та фізкультурного профілів. Членами журі були доктори медичних наук та з фізичного виховання і спорту, провідні професори галузі фізичної реабілітації та спортивної медицини.

Завдання ІІ-го туру Олімпіади складалися з трьох частин: тестові завдання з оцінки теоретичного рівня знань студентів, домашнє завдання – відеоролик на тему «Мої перші кроки у фізичній реабілітації» та творчого ситуаційного завдання з фізичної реабілітації, яке полягало у призначенні та розробці комплексу з фізичної реабілітації певному хворому.

Національний медичний університет імені О.О. Богомольця представляли студенти 2-го курсу, медико-психологічного факультету: Колодійчук Андрій та Щетинська Віта. Наші студенти були наймолодшими з усіх учасників.

У напруженій боротьбі серед студентів Вищих навчальних закладів освіти Колодійчук Андрій та Щетинська Віта були відзначені членами журі за професійне виконання домашнього завдання (відео презентації з наукових напрямків: Спортивна медицина та Фізична реабілітація осіб з порушеннями опорно-рухового апарату).

За результатами проведення ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади 2018-2019 навчального року «Фізична реабілітація» зі спеціальності «Здоров’я людини» студенти отримали сертифікати учасника Олімпіади та подяку адресовану Вищому навчальному закладу за підготовку учасників Олімпіади.