НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Фармацевтичний ринок потребує справжніх професіоналів

04.02.2020

На фармацевтичному факультеті триває атестація майбутніх провізорів. На запитання,  хто з них мріє про власний бізнес у фармації, випускники майже усі дружньо підняли вгору руки.

– Так, а знання нашого предмету – організація та управління у фармації – стане їм у нагоді при здійсненні цього бажання, – зазначив завідувач профільної кафедри, професор К.Л. Косяченко.

Ця розмова відбулася перед початком атестації здобувачів вищої освіти фармацевтичного факультету заочної форми навчання. До екзаменаційної зали, окрім студентів, зайшли проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи професор О.М. Власенко та проректор з науково-педагогічної та виховної роботи професор О.А. Канюра, члени атестаційної комісії та екзаменатори.

Щоб бути успішним на фармацевтичному ринку, необхідно добре орієнтуватися у законодавчому та нормативно-правовому полі, знати особливості менеджменту та економіки галузі. Необхідно також володіти і практичними навичками: як розрахувати зарплату, обрахувати товарообіг, визначати вартість екстемпоральних лікарських засобів – ці та інші знання та навички демонструють випускники під час іспиту.

Професор О.А. Канюра відзначив не лише належний рівень підготовки студентів та чітку організацію іспиту, під час якого випускники мають можливість продемонструвати свою фахову підготовку.

Редакція газети «Медичні кадри»