НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ФАКУЛЬТЕТ ПІДГОТОВКИ ІНОЗЕМНИХ ГРОМАДЯН ТА БІБЛІОТЕКА НМУ, ДОДЕРЖУЮЧИСЬ УСІХ УМОВ КАРАНТИНУ, ОРГАНІЗУВАЛИ ВИДАЧУ ПІДРУЧНИКІВ З ДИСЦИПЛІНИ «БІОЛОГІЯ»

04.05.2020

Факультет підготовки іноземних громадян та бібліотека НМУ з метою підвищення якості дистанційного навчального процесу слухачів підготовчого відділення (іноземні громадяни) в умовах карантину організували видачу підручників на базі гуртожитку № 7.

Декан факультету підготовки іноземних громадян О.І. Парфьонова та заступник декана Г.І.Булаткіна контролювали дотримання санітарно-гігієнічних норм під час отримання слухачами чотирьох томів матеріалів для підготовки з дисципліни «Біологія», наданих бібліотекою. Зокрема слухачі підготовчого відділення (іноземні громадяни) були забезпечені антисептичними засобами, вони зберігали соціальну відстань між собою і всі без винятку мали маски.

Бібліотекар С.М. Лисиця та заступник декана О.В. Романюк потурбувались не лише про отримання підручників, а й про оформлення слухачів підготовчого відділення (іноземних громадян) як постійних користувачів бібліотекою НМУ.

 

 

Прес-центр за матеріалами факультету підготовки іноземних громадян та бібліотеки НМУ