НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ НА ФАРМАЦЕВТИЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ – ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ЕТАП

07.05.2020

Дистанційне навчання, яке так несподівано і стрімко увійшло у життя викладачів та студентів нашого Університету, на фармацевтичному факультеті вийшло на фінішну пряму. Це означає, що у студентів молодших курсів карантин поступово перейде в канікули, а ось майбутніх провізорів 5 курсу очікує атестація здобувачів вищої освіти і найвідповідальніший іспит КРОК-2. Співробітників кафедри організації та економіки фармації, яку очолює професор К.Л. Косяченко, ми застали на кафедрі під час підготовки необхідної документації та організаційних заходів до цієї важливої події у житті студентства факультету.

–  Ми уже закінчуємо виконання навчальної програми для студенів четвертих і п’ятих курсів, –  розповідає завуч кафедри, доцент Л.О. Гала. – Дистанційне навчання завдяки колективній праці стало органічною частиною навчального процесу. Ми вдячні керівництву Університету, нашому декану доценту Т.Д. Реві, відповідальній за впровадження платформи дистанційного навчання старшому викладачу кафедри медичної і біологічної фізики та інформатики І.І. Кучеренко за надану допомогу. Найактивніше включилися до цього процесу доценти кафедри Н.В. Алекперова, Н.О. Дацюк та асистент Я.В. Стрілецька. Сьогодні стартують останні ПМК, які завершать навчальний процес на кафедрі.

До розмови долучилася доцент кафедри Н.В. Шолойко. Наталія Василівна зауважила, що дистанційне навчання виявило й проблемні моменти, до яких потрібно бути готовими у майбутньому. У зв’язку з тим, що до навчання і роботи в режимі онлайн перейшла вся країна, зросло навантаження на комп’ютерну техніку, яка у нових умовах потребує суттєвої модернізації та оновлення.

Наразі на порядку денному роботи кафедри стоять нові завдання – випускні іспити. У студентів п’ятого курсу, окрім атестації, відбудеться захист дипломних робіт. Випускники мають продемонструвати фахову компетентність із управління аптечними закладами та формування фармацевтичної опіки пацієнтів, системи фармаконагляду за безпекою та ефективністю лікарських засобів. Формат проведення випускної компанії ще не визначено, але співробітники кафедри готові до будь-якого розвитку подій, хоча усі студенти і викладачі бажають зустрічі наживо і сподіваються, що іспити відбудуться у звичному традиційному режимі.

 

Редакція газети «Медичні кадри»