НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ПЕРЕМОГУ, ДОРОГІ НАШІ ВЕТЕРАНИ!

09.05.2020

7 травня 2020 року, напередодні відзначення 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років, адміністрація Університету на чолі з першим проректором з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професором Ю.Л. Кучиним привітали ветеранів, якими опікується довгі роки. Сьогодні ветеранська організація НМУ імені О.О. Богомольця нараховує п’ятнадцять учасників бойових дій та ветеранів трудового фронту:

Віничук Степан Мілентійович

Волосюк Сергій Васильович

Кіщенко Ніна Григорівна

Книр Катерина Іванівна

Коваль Ніна Сидорівна

Комар Володимир Миколайович

Корбелецький Ігор Миколайович

Крижанівський Ярослав Йосипович

Сидоренко Іван Дмитрович

Тарасов Тимофій Никанорович

Тищенко Тамара Іванівна

Ткалич Надія Яківна

Фурман Анатолій Аврамович

Шкурко Георгій Анатолійович

Шпита Павло Олексійович

Голова профкому співробітників Університету, професор Яременко Л.М. та начальник відділу організаційно-педагогічної роботи та довузівської підготовки Горова О.С. в цей день відвідали кожного ветерана та передали святкові подарунки. Ветерани з радістю отримували подарунки та висловлювали щирі слова вдячності колективу Університету за увагу та турботу, проявлену до них.

Корбелецький І.М.: «Університет не залишає нас, ветеранів ВВв, без своєї турботи, а ми завжди цього чекаємо. Ми безмежно вдячні за допомогу у лікуванні проректору з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професору О.М. Науменку, бо нам вже далеко за 80-т і ми дуже потребуємо уваги колег-лікарів. Дякуємо за  матеріальну підтримку і просто проявлену увагу до нас, стареньких, і не тільки перед святом, а й протягом всього року».

Віничук С.М.: «Дякую всім моїм учням і колегам, що пам’ятаєте нас і підтримуєте!».

Волосюк С.В: «Я дуже радий, що нами опікуються, не забувають та допомагають мої колеги та співробітники Університету! Ніколи не думав, що доживу до 100 років, а зараз щасливий, що ви всі є в моєму житті!».

Ткалич Н.Я.: «Дорогенькі, мої! Навіть не сподівалася, що стільки уваги буде до мене на передодні цього величного свята – Дня Перемоги! Дякую вам від щирого серця!»

До Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, відповідно до наказів по Університету від 30 квітня 2020 року №250 та 251, всі ветерани отримали матеріальну допомогу та премію в розмірі 5500 грн.

 

ДЯКУЄМО ВСІМ ВАМ ЗА ПЕРЕМОГУ!

 

Профком співробітників,

відділ організаційно-педагогічної роботи

та довузівської підготовки