НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ДВІ КАТЕГОРІЇ ВСТУПНИКІВ ПРОДОВЖУЮТЬ СКЛАДАТИ ФАХОВІ ВИПРОБУВАННЯ З ФАРМАЦІЇ. ПРОЦЕС ПОДАЧІ ОРИГІНАЛІВ ДЛЯ ВСТУПУ НА РІЗНІ ФАКУЛЬТЕТИ НМУ НАБИРАЄ ОБЕРТІВ

28.07.2019

28 липня 2019 року у двох аудиторіях морфологічного корпусу НМУ імені О.О.Богомольця мали продовження фахові випробування абітурієнтів фармацевтичного факультету, які розпочалися днем раніше. Цього разу аудиторію імені В.О.Караваєва заповнили випускники медичних коледжів з дипломами про закінчення за спеціальністю “Медицина”, які забажали продовжити освіту в Університеті і здобути диплом “Магістр фармації”. Їх виявилося близько ста осіб. Натомість в аудиторії імені Святителя Луки Кримського (В.Ф.Войно-Ясенецького) зайняли місця і приготувалися до тестування молоді люди з вищою освітою (не обов’язково медичною), які хочуть здобути другу, і саме фармацевтичну. Природно, що цієї категорії значно менше, але достатньо багато, щоб казати про зростаючу популярність Університету.

Як завжди, вступників тепло привітали керівники НМУ імені О.О.Богомольця. Спочатку проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи НМУ, професор О.М.Науменко преставив абітурієнтам деканів факультетів і їх заступників, зокрема декана фармацевтичного факультету, доктора педагогічних наук Т.Д.Реву. Потім перший проректор з науково-педагогічної роботи і післядипломної освіти НМУ, професор Ю.Л.Кучин побажав майбутнім фармацевтам успішно пройти випробування і влитися до великої дружної сім’ї, якою є колектив викладачів і студентів Університету.

Після цього розпочалося те, що можна назвати жеребкуванням: називалися номери тестів і варіантів, студенти-волонтери у білих халатах розносили відповідні теки по рядах і чітко визначених місцях. Процес пішов.

Те саме можна сказати і про прийом документів-оригіналів, що розпочався відтоді, як було оприлюднено списки рекомендованих на бюджетну форму навчання. Перші “ластівки” дали про себе знати того ж таки вечора. А за добу їх кількість зросла більш ніж відчутно. Здають оригінали і ті, хто успішно пройшов фахові випробування зі спеціальностей “Медицина”, “Педіатрія”, “Стоматологія” на 2 курс за контрактом.

З добрим настроєм виходить з дверей приймальної комісії Діана Ткаченко з міста Буча, що на Київщині. Дівчина набрала 183,9 конкурсного бала ЗНО і була рекомендована для вступу на перший курс НМУ за спеціальністю “Лікувальна справа”. Як і майже 300 інших абітурієнтів медичних факультетів, вона вирішила не зволікати з поданням документів-оригіналів. У числі цих 300 – Михайло Солонський з міста Павлограда Дніпропетровської області. Набраний ним конкурсний бал – 187,7 – дав підставу радіти вступові на один із медичних факультетів НМУ.

Як зазначив відповідальний секретар приймальної комісії НМУ Максим Тарасенко, підсумки підбивати зарано. Динаміка подачі оригіналів досить висока. Станом на вечір 27 липня 2019 року подано документів на перший курс (бюджет) за спеціальністю “Медицина” – 297, “Педіатрія” – 35, “Стоматологія” – 4, “Медична психологія” – 1, ФПЛЗСУ – 6. На другі курси різних факультетів подано 56 оригіналів – тут процес лише починається.

Прес-центр