НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ДРУГЕ МІСЦЕ НА ДРУГОМУ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З АКУШЕРСТВА ТА ГІНЕКОЛОГІЇ

17.04.2019

Колесник Юлія, студентка 6-го курсу медичного факультету №3, яка представляла наш Університет та кафедру акушерства та гінекології №2 (завідувач кафедри – професор Гнатко О.П.) посіла ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з акушерства та гінекології, що проходила у місті Івано-Франківськ 17-19 квітня 2019 року.

В ІІ етапі олімпіади, який відбувся в  ДВНЗ «Івано-Франківський Національний медичний університет» взяли участь 35 учасників з усіх медичних університетів України.

Захід складався з 3-х етапів. На першому етапі учасники мали продемонструвати набуті за роки вивчення дисципліни «акушерство та гінекологія» практичні навички з надання допомоги при дистоції плечиків (робота в умовах, що наближені до професійної діяльності  – в симуляційному центрі).  Другий етап включав в себе тестовий контроль знань та вирішення завдань за моделлю «Віртуальний пацієнт» з акушерства та гінекології. Учасникам олімпіади було надано 50 тестових запитань, що включали партограми, фотографії кольпоскопій, гістероскопій та інтроопераційні фотографії. «Віртуальний  пацієнт» включав в себе  гінекологічного та акушерського пацієнтів.

За результатами  першого та другого етапів формувалась турнірна таблиця, за результатами 10 найкращих учасників вийшли в 3 етап.  Третій етап  складався з 2-х задач – гінекологічної та акушерської. У ході вирішення ситуаційної задачі необхідно було встановити вірний діагноз та визначити правильну тактику введення пацієнта. Крім вирішення ситуаційних задач третій етап олімпіади включав відео-запитання з гістероскопічного або лапароскопічного втручання, учасники олімпіади повинні були вказати вид  втручання  та описували хід операції.

Довільна програма, організована студентами ДВНЗ «Івано-Франківський Національний медичний університет», складалася з екскурсійної програми по Івано-Франківську, товариську вечерю з музичним наповненням та відвідування музею писанкового розпису у місті Коломия.

 

Кафедра акушерства та гінекології №2, деканат медичного факультету №3