НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ДНІ МЕДИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ. ДЕНЬ ДРУГИЙ

24.04.2019

24 квітня завершила роботу ХІІІ науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Медична психологія 13.0: аспекти практичної діяльності». Другий день пройшов у форматі майстер-класів у приміщенні кафедри загальної і медичної психології  НМУ імені О.О.Богомольця.

У супроводі викладачів медико-психологічного факультету один з таких майстер-класів – «Як жити із хворобою?» – відвідав перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор Ю.Л.Кучин.

Майстер-клас проводила колишня випускниця Університету, лікар-психолог, клієнт-центрований психотерапевт, член УСП Анастасія Осадча. Вона на практиці доводить, що підхід медика-психолога до пацієнтів з різними соматичними діагнозами має бути різним, залежно від того,  йдеться про хворобу термінальну, чи теж невиліковну, але таку, яку «потрібно прийняти у своє життя».

Інший майстер-клас – «Робота з ресурсними станами в емоційному моделюванні. Самомоделювання емоцій» – вів магістр медичної психології, тренер, голова Секції системної сімейної психотерапії Київської філії Української спілки психотерапевтів, керівник Школи емоційного моделювання Володимир Миколенко. Він продемонстрував на конкретному прикладі, як в емоційному моделюванні працюють із запитом клієнта у режимі самомоделювання.

Цього ж дня було заплановано проведення майстер-класу «Кінопсиходрама» студентки 6 курсу медичного факультету №2 НМУ, члена СНТ імені О.А.Киселя Анни Когут  і психотерапевта, кінорежисера, автора методу кінопсиходрами  Євгена Скіфа. Завершити другу частину конференції майстер-клас Тетяни Палієнко з «Асоціації професійних консультантів і супервізорів» – «Супервізія. Просто про складне».

Прес-центр