НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ДЕНЬ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ’Я НА МЕДИКО-ПСИХОЛОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

10.10.2020

10 жовтня до Всесвітнього Дня психічного здоров’я студенти медико-психологічного факультету, підтримавши ініціативу декана, професора Мирослави Філоненко, долучилися до організації низки просвітницьких заходів, з метою популяризації знань про психічне здоров’я та подолання стигми щодо нього. Цього року, через дистанційне навчання студентів в зв’язку з пандемією COVID-19, заходи відбувалися в онлайн-форматі. Заздалегідь, власними силами, було підготовлено соціальний ролик за участі випускників медико-психологічного факультету різних років та практикуючих лікарів-психологів,  де йшлося про важливість психоосвіти щодо психічного здоров’я та необхідність його збереження.

Також пройшов інтерактивний захід на Zoom платформі. У програмі якого були: соціальний ролик про психічне здоров’я від випускників факультету; презентація від  декана факультету, професора Мирослави Філоненко на тему «Психічне здоров’я студентів»; мотиваційні виступи студентів 6 курсу факультету; психологічний квест для студентів 1 курсу; вручення призів переможцям квесту тощо.

Позитивні відгуки учасників заходу до Всесвітнього Дня психічного здоров’я, проведеного студентами факультету, підтверджують затребуваність цієї тематики в медичній освіті. Всіма учасниками цих заходів було прийняте рішення продовжити психоедукацію психічного здоров’я. Чекайте анонсів!

 

Прес-центр за матеріалами деканату медико-психологічного факультету