НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ В НМУ

13.09.2021

Справжнім спортивним святом відзначили День фізичної культури і спорту в нашому Університеті. Ініціатором спортивного заходу стали кафедра фізичного виховання та здоров’я, очолювана  професором Ю.В. Щербиною, та студентська рада.

Боролися за перемогу  десять команд, які представляли майже усі факультети та фаховий коледж НМУ. Незвичайна естафета проходила у шість етапів, кожен з яких вирізнявся спортивними особливостями. Необхідно було продемонструвати не лише гарну  фізичну підготовку, а й кмітливість. Роль естафетної палички виконував баскетбольний м’яч. Завдання  донести  його до фінішу  наодинці, удвох, утрьох, а наприкінці всією командою.

У спортивному святі взяли участь біля ста студентів. Деякі факультети виставили дві команди. Не залишилися осторонь святкової події студенти факультету підготовки іноземних громадян, підтримувати яких прийшла проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та європейської інтеграції професор Р.Л.Скрипник. Іноземні студенти проявили велике бажання перемагати і прийшли до фінішу третіми. Першу і другу переможну сходинку святкової естафети поділили між собою відповідно спортсмени медичного факультету №2 і факультету підготовки лікарів для Збройних Сил України.

 

Газета «Медичні кадри»