НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ДЕБЮТ ПЕРШОКУРСНИКІВ НА ГОЛОВНІЙ СЦЕНІ НМУ

27.09.2019

Уперше в історії Університету 26 вересня відбулося надзвичайне студентське дійство – Дебют першокурсника. Його організаторами виступили Студентська рада НМУ, профспілковий комітет студентів та творче об’єднання «Майстерня маленького принца». Мета заходу  – допомогти першокурсникам адаптуватися до навчання і перебування в НМУ, дати можливість відчути себе повноцінними членами медичної студентської сім’ї.

Цю думку також висловив у своїй вступній промові очільник НМУ, проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор Ю.Л. Кучин. Юрій Леонідович зазначив, що НМУ імені О.О. Богомольця є віднині для них другою домівкою, де вони мають можливість не лише здобувати фах медика, а й творчо проявити свої таланти. І пообіцяв, що адміністрація Університету сприятиме і підтримуватиме ініціативи молодих людей. Гарантією вищесказаного була присутність на концерті майже у повному складі керівництва нашого медичного закладу. Це проректор з науково-педагогічної та лікувальної робити, професор О.М. Науменко, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, професор О.А. Канюра, проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та європейської інтеграції, професор Р.Л. Скрипник і проректор з наукової роботи та інновацій, професор С.В. Земсков, декани стоматологічного факультету, професор Н.В. Біденко та медичного факультету №3, професор О.В. Виговська.

Головними героями творчого вечора були все ж таки першокурсники. Вони виступали на сцені і були у глядацькій залі. Ті, хто був удостоєний права вийти на сцену і показати свій талант, пройшли серйозний відбір задовго до нинішньої події. Голова студентської ради НМУ Олександр Вершута розповів, що було багато претендентів, але обрали найкращих.

Розпочали концерт уже титуловані артисти, переможці фестивалю студентської творчості «MedDrive» танцювальний колектив «MedGrew», який виконав карколомний танок і задав тональність усьому концертному шоу. Згодом ведучі і творчі натхненники дійства сімейна пара Олександр та Інна Макаренки надали слово першокурсникам. Першою продемонструвала свій вокальний талант Валентина Жадан (мед. факультет №1). Професійну хореографію в стилі модерн подарували глядачам Вікторія Бевзюк (мед. факультет №4) та Маргарита Бенделіані (мед. факультет №1). Концерт супроводжувався артистичними номерами різного жанру. Так, Дарина Павлюк (мед. факультет №1) продемонструвала справжні акторські здібності під час виконання монологу зі студентського життя. А ще порадували своїм вокальним талантом Вікторія Євич, Софія Онищук, Вероніка Бекетова (мед. факультет №2)  та Дарія Артемова (мед. факультет №1), Lili – першокурсниця факультету підготовки іноземних громадян.

Справжнім відкриттям творчого вечора став виступ студента-першокурсника громадянина Ірану Німи Коухакі, який виконав ліричну пісню про нерозділене кохання англійською мовою. Юний співак щиро передав переживання героя пісні, демонструючи при цьому неймовірний вокал. Під час виконання пісні в залі панувала повна тиша і можна було спостерігати зачаровані погляди юних глядачок, а після завершення виступу зал вибухнув шаленими оплесками і, стоячи із увімкненими ліхтариками та мобільних телефонах, віншував співака. Захотілося ближче познайомитися з виконавцем пісні і за лаштунками ми застали його розчуленого, здивованого і щасливого. Виявилося, що це його справжній дебют і не тільки на студентській сцені. Німа раніше співав лише перед родиною і найближчими друзями і ось – перший виступ на справжній сцені і такий теплий глядацький прийом, визнання та успіх.

Під час концерту була ще одна чутлива подія, коли на сцену піднялася відома волонтерка, наша випускниця і засновниця благодійного фонду «Ми з любов’ю» Ані Оганісян. Вона закликала присутніх долучитися до збору коштів на лікування однієї із важкохворих студенток НМУ. Також вручила Почесні грамоти від імені фонду організаторам заходу Олександру Вершуті та Олександру Макаренку за підтримку благодійного волонтерського руху серед студентства.

А ще між виступами першокурсників із своїми мініатюрами виступали маститі виконавці із «Майстерні маленького принца». Також порадували глядачів своїм вокалом дуети Вікторії Івахненко та Олександра Коршака і Євгенії Якименко та Богдана Лісового. Завершував концерт визнана зірка НМУ, переможець студентського фестивалю «MedDrive» серед вокалістів Дмитро Іванов, виступ якого також емоційно та із захопленням сприйняли всі учасники заходу. Під скандування «Молодці» та вигуки «Браво» закінчилася вчорашня студентська подія. У свою чергу, головний режисер і постановник театру «Майстерня маленького принца» Олександр Макаренко запросив усіх на чергову прем’єру свого творчого об’єднання, яка відбудеться наприкінці жовтня. Тож будемо із нетерпінням чекати нових творчих зустрічей з молодими талантами.

 

Редакція газети «Медичні кадри»