НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ШКОЛИ-СЕМІНАРУ З ФІЗИКИ ЖИВОГО ТА БІОЕТИКИ «ПУЛЬСОКСИМЕТРІЯ ЯК МЕТОД ОЦІНЮВАННЯ ФІЗІОЛОГІЧНОГО СТАНУ ПАЦІЄНТА ПІД ЧАС ОКСИГЕНОТЕРАПІІ (БІОФІЗИЧНІ ТА МЕДИКО-ТЕХНІЧНІ АСПЕКТИ)»

14.09.2021

Минулої суботи, 11 вересня   2021 року,  відбулося перше у новому навчальному році засідання факультативної школи-семінару «Проблеми фізики живого та біоетики» (кафедра медичної і біологічної фізики та інформатики) на тему  “Пульсоксиметрія як метод оцінювання фізіологічного стану пацієнта під час оксигенотерапіі (біофізичні та медико-технічні аспекти)».

Засідання відбулось на майданчику Національного музею медицини України. У ньому взяли участь студенти-першокурсники НМУ імені О.О. Богомольця, науковий керівник школи-семінару, доцент кафедри медичної і біологічної фізики та інформатики  Анатолій Єгоренков, запрошені гості.

Започаткувала захід доповідь-презентація студентки НМУ імені О.О. Богомольця   Дар’ї Скороходи,  яка продовжує тему  попередньої студентської наукової роботи з оксигенотерапії та її медико-технічного забезпечення.  Другу частину засідання було присвячено демонстрації   відповідної медичної апаратури та обговоренню результатів вимірювання.

У фінальній частині  учасники заходу  – запрошені фахівці з різних напрямків медицини проаналізували зміст та форму представленої доповіді та висловили свої побажання щодо подальшого розвитку цієї наукової студентської роботи. Такий аналіз став важливим елементом заходу, корисним для творчого розвитку особистості студента – майбутнього науковця. Фотозвіт див. за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=rD6H8dhB9c8

 

Прес-центр за матеріалами школи-семінару «Проблеми фізики живого та біоетики»