НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

УЧАСТЬ ПРЕДСТАВНИКА КАФЕДРИ ОФТАЛЬМОЛОГІЇ НМУ В 37-МУ КОНГРЕСІ ОФТАЛЬМОЛОГІВ, ЯКИЙ ВІДБУВСЯ У ФРАНЦІЇ

23.09.2019

14-18 вересня у Парижі відбувся один із найбільших офтальмологічних форумів — 37-й конгрес  ESCRS–2019, в якому взяли участь понад 10000 делегатів, серед яких були й українські фахівці, зокрема завідувачка кафедри офтальмології НМУ імені О.О. Богомольця, професор О.П. Вітовська. Її лекція про роль катіонних емульсій в лікуванні сухого ока викликала великий інтерес у присутніх.

Оксана Петрівна наголосила, що організатор заходу – Європейське товариство катарактальних та рефракційних хірургів (ESCRS), яке нараховує понад 7500 членів з 130 країн світу, було створене 1991 року з метою розвитку освіти та досліджень в області хірургії катаракти та рефракційної хірургії. “Завдяки проведеному у березні 2019 року сателітному симпозіуму ESCRS на OphtalnicHUB (http://ophthalmolog.kiev.ua/news/augenspiegel-ophthalmic-hub) про українську офтальмохірургію дізналася уся європейська офтальмологічна спільнота. Цього разу у Парижі до українських офтальмохірургів був підвищений інтерес. Ми заявили про себе найголосніше за усі роки участі у подібних заходах. Тепер наших лікарів знають, їх працю поважають  та використовують наші наробки у своїй практиці”, – заначила професор О. П. Вітовська.

Крім доповідей та майстер-класів відбулося й багато інших цікавих заходів. Велике враження на українських фахівців справила виставка досягнень  медичної індустрії та фармації. За словами Оксани Петрівни, участь у конгресі дає можливість бути в курсі останніх досягнень сучасної офтальмології, обмінюватися досвідом, спонукає бути активними та ніколи не зупинятися на досягнутому.

 

Прес-центр (за матеріалами кафедри офтальмології НМУ)