НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА НА СУЧАСНЕ ХІРУРГІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ З ПАТОЛОГІЄЮ ХРЕБТА

05.04.2019

 У відділенні ортопедії та травматології НДСЛ «ОХМАТДИТ» командою вертебрологів на чолі із завідувачем кафедри дитячої хірургії НМУ професором Анатолієм Феодосійовичем Левицьким виконуються унікальні операції по корекції деформацій хребта у дітей. Щорічно проводиться лікування близько 100 пацієнтів зі сколіозом, 50% з яких мають значне викривлення хребта (більш ніж 100 градусів). При виконанні цих операцій використовується сучасне високотехнологічне обладнання. Однак у зв’язку з виходом з ладу мотора мікрохірургічної установки (Р200-НМН Primado-2, виробництво NSK Японія) виконання складних оперативних втручань на хребті (остеотомії хребта, резекції тіл хребців) стало неможливим.

4 квітня 2019 року Голова Православної церкви України митрополит Київський і всієї України Епіфаній разом із президентом  МГО «Асоціація милосердя «Еммануїл» Стівеном Вебером завітали до відділення ортопедії та травматології Національної дитячої лікарні «Охматдит» та передали благодійний внесок для відновлення роботи обладнання.

А.Ф. Левицький наголосив, що операції не виконувались більше місяця, а для багатьох дітей своєчасне проведення реконструкції хребта вкрай важливе для подальшого нормального фізичного розвитку.

         Колектив лікарні спільно з кафедрою щиро вдячний за небайдужість суспільства і сприяння у лікуванні дітей з патологіями опорно-рухового апарату.

Кафедра дитячої хірургії