НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

AYMSCONF-2019: ЩОРІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ-МЕДИКІВ УП’ЯТЕ ПРОХОДИТЬ У СТІНАХ НМУ ІМЕНІ О.О.БОГОМОЛЬЦЯ

22.11.2019

22 листопада 2019 року в аудиторії №3 імені В.Ф.Войно-Ясенецького морфологічного корпусу НМУ відбулося урочисте відкриття щорічної Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих вчених «Annual Young Medical Scientists’ Conference 2019».   Цього року у ній взяли участь 320 делегатів і 290 вільних слухачів з вищих навчальних закладів Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Харківської, Львівської, Івано-Франківської, Одеської, Запорізької та інших областей України, а також представники Білорусі, Азербайджану, Швейцарії. На конференцію представлено понад 200 наукових робіт.

Учасників привітали перший проректор з науково-педагогічної роботи і післядипломної освіти, професор Ю.Л. Кучин, проректор з науково-педагогічної і лікувальної роботи, професор О.М. Науменко, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, професор О.А. Канюра, проректор з наукової роботи та інновацій, професор С.В. Земсков, завідувач науково-дослідного сектору НМУ Л.О.Наумова, декан стоматологічного факультету, професор Н.В. Біденко.

Промовці були одностайні в тому, що молоді вчені-медики покликані повернути довіру суспільства до науки, змінити той стан, коли символи в ній домінують над суттю. Керівники НМУ, професори закликали студентську молодь навчитися ставити все під здоровий сумнів, критично мислити, ділитися досвідом, сперечатися, дискутувати. Прояву і розвитку цих якостей якраз і сприяють такі заходи, як AYMSCONF. Окрасою вступної частини  конференції стали дві відкриті лекції.

«Політика застосування антибактеріальних препаратів у клініці. Роль прокальцитоніну» – так звучала більш ніж актуальна тема, яку ґрунтовно розкрив у своїй лекції професор Юрій Леонідович Кучин. Суть її полягає в тому, що перевірені антибіотики необхідно застосовувати суворо за потребою і припиняти курс лікування ними, як тільки ця потреба відпадає. Юрій Леонідович проілюстрував свої теоретичні викладки яскравими і переконливими прикладами з власної практики.

Не менш актуальною була тема лекції професора С.В.Земскова: «Оцінка ефективності лікування онкологічних хворих». Сергій Володимирович, розглянув основні критерії, за якими визначають стан таких пацієнтів, докладно зупинився на діаграмах.

Після перерви конференція продовжила роботу в секціях і майстер-класах.

 

Прес-центр