НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

АНАТОМІЯ ЛЮДИНИ – ЧАС ІСПИТУ

10.06.2020

Студенти третього, четвертого медичних та стоматологічного факультетів успішно склали іспит із анатомії людини.  У найбільшій екзаменаційній залі кафедри, в дистанційному форматі екзаменували майбутніх молодших спеціалістів та стоматологів досвідчені викладачі кафедри описової та клінічної анатомії під керівництвом її завідувача, професора В.Г.Черкасова.

Іспит проходив комісійно, тобто студентів одночасно слухали багато викладачів, Що обумовило об’єктивність і всебічний підхід до оцінювання знань студентів. Завідувач кафедри, професор В.Г.Черкасов зазначив, що студенти впевнено відповідали на запитання екзаменаційних білетів, демонстрували високий рівень знань анатомічних препаратів. Під час іспиту використовувалися результати сучасних методів інструментальних та лабораторних досліджень, зокрема МРТ, КТ, УЗД органів та судин людини. Ці новітні методи клінічної візуалізації давали змогу активно залучати студентів до обговорення питань з анатомії.

До редакції надійшли світлини, на яких студенти медичного факультету № 4 складають іспит з анатомії в онлайн-форматі. На факультеті ретельно готувалися до цієї важливої події. Екзаменаційну комісію очолив декан факультету, професор І.М.Пельо. До комісії увійшли заступник декана, І.Ю.Хміль та куратор ECTS О.В.Галамага. Студенти успішно пройшли це випробування, продемонструвавши високу організованість та відповідальність. Це засвідчили гарні результати: більшість студентів отримали добрі оцінки.

                                                                       

Редакція газети «Медичні кадри»