НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

АБІТУРІЄНТИ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ СКЛАЛИ ВСТУПНІ ІСПИТИ З МАТЕМАТИКИ І ФІЗИКИ

06.08.2020

6 серпня 2020 року в аудиторіях №2 і №3 морфологічного корпусу Національного медичного університету імені О.О.Богомольця складали вступні іспити ті абітурієнти, яким згідно з умовами надано таке право. Цього дня пільговики мали виявити свої знання за бажанням або з математики, або з фізики.

О 9.00 в аудиторії імені В.О.Караваєва абітурієнтів привітали ректор Університету, професор Юрій Леонідович Кучин, перший проректор з науково-педагогічної роботи і післядипломної освіти, професор Олександр Миколайович Науменко, декани факультетів, відповідальний секретар Приймальної комісії Максим Васильович Тарасенко і його заступники.  Професор О.М.Науменко, побажавши абітурієнтам успішного вступу, представив їм своїх колег, а також голову комісії з дисциплін математики і фізики, члена-кореспондента НАПН України, професора Олександра Васильовича Чалого, інших викладачів і заступника відповідального секретаря ПК Валентина Олеговича Ращенка. Академік О.В.Чалий, звернувшись до вступників, дав їм поради, як краще скласти іспит з математики, а В.О.Ращенко керував процедурою вибору екзаменаційних білетів, яка невдовзі почалася.

За тим самим сценарієм розгорталися події і в аудиторії імені Святого Луки Кримського (В.Ф.Войно-Ясенецького). У процедурі вибору екзаменаційних білетів узяв участь один із вступників Руслан Дьомін. Цей ветеран АТО захотів стати дитячим лікарем, а відтак, складає іспити для вступу на медичний факультет №3 (педіатричний).

                                                                                                               Прес-центр