НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА НА МЕДИЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ №3

17.04.2019

15-16 квітня 2019 року декан медичного факультету №3 НМУ імені О.О. Богомольця Оксана Виговська разом зі студентами педіатричного факультету зустрілася зі студентами Київського міського медичного коледжу. Присутніх було поінформовано про відмінності цьогорічної вступної кампанії, особливості вступу для випускників медичних коледжів на 2-й курс до НМУ імені О.О. Богомольця за спеціальностями: “медицина”, “педіатрія”, “стоматологія”. Студенти-педіатри детально розповіли про обрану ними спеціальність, навчання, побут, дозвілля. Протягом двох днів вдалося поспілкуватися близько з двомастами випускниками коледжу.

Всіх, хто зацікавився спеціальністю педіатрія, запросили відвідати майстер-класи, які з 20 травня 2019 року проходитимуть в нашому Університеті та будуть присвячені Міжнародному дню захисту дітей. Крім майстер-класів на 10 травня заплановано проведення оглядової екскурсії основними факультетами та кафедрами НМУ імені О.О. Богомольця.

Після завершення офіційної частини заступник студдекана факультету Дар’я Казакова та голова громадського відділу Анастасія Вавшкевич зустрілися із головою студентського самоврядування Київського міського медичного коледжу Оксаною Жилою. Сторони у неформальній обстановці обговорили шляхи співпраці між нашими студрадами з метою активного залучення студентів коледжу до участі в різнобічному житті нашого факультету та Університету.

Прес-центр

(за матеріалами деканату медичного факультету №3)