НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

7 ЧЕРВНЯ НМУ ІМЕНІ О.О. БОГОМОЛЬЦЯ ВІДВІДАВ ВІДОМИЙ НІМЕЦЬКИЙ ЩЕЛЕПНО-ЛИЦЕВИЙ ХІРУРГ, ПРОФЕСОР АНДРЕАС НЕФФ

07.06.2019

З 7 по 10 червня 2019 року в Києві з робочим візитом перебуватиме завідувач кафедри щелепно-лицевої хірургії, директор Університетської клініки стоматології Університету м. Марбург, професор Андреас Нефф. Він є всесвітньо відомим фахівцем в царині щелепно-лицевої хірургії, зокрема в галузі лікування захворювань скронево-нижньощелепного суглоба, онкології та реконструктивної хірургії щелепно-лицевої ділянки.

Минулого року професор А. Нефф на запрошення адміністрації відвідував Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, прочитав лекцію для студентів стоматологічного факультету та лікарів-інтернів стоматологів, а також провів круглий стіл, присвячений захворюванням СНЩС в Київській обласній клінічній лікарні на базі кафедри Стоматології ІПО НМУ. Ці заходи мали позитивний вплив на формування професійних компетентностей, сприяли обміну досвідом та впровадженню останніх досягнень щелепно-лицевої хірургії в лікувальний процес.

7 червня професор А. Нефф відвідав Стоматологічний медичний центр Університету, який очолює професор Андрій Володимирович Копчак. Мета візиту — налагодження співробітництва між НМУ імені О.О. Богомольця та  Університетом м. Марбург (Німеччина), підготовка рамкової угоди про співпрацю.

Саме про майбутню співпрацю йшлося під час розмови німецького колеги з першим проректором з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професором Юрієм Леонідовичем Кучиним. У робочій зустрічі також взяли участь проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, професор Олександр Андрійович Канюра та  директор Стоматологічного центру НМУ імені О.О. Богомольця Андрій Володимирович Копчак.

Юрій Леонідович наголосив, що Стоматологічний медичний центр Університету є найкращою в Україні профільною установою, яка оснащена найсучаснішим обладнанням, де застосовуються  найновітніші технології. «Мої діти лікуються у цьому центрі», – додав він. «Співробітництво між нашими університетами, – продовжив Ю.Л.Кучин, – є чудовою ідеєю, воно сприятиме поглибленню наших відносин, започаткуванню спільних наукових проектів».   

У свою чергу професор А. Нефф подякував за гостинний прийом і висловив впевненість, що найближчим часом буде укладено рамкову угоду про співпрацю між Національним медичним університетом імені О.О. Богомольця  та Університетською клінікою стоматології Університету м. Марбург.

Насамкінець Ю.Л. Кучин подарував гостю пам’ятні сувеніри.

 

Прес-центр