НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

5-й НАЦІОНАЛЬНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ СТОМАТОЛОГІЧНИЙ КОНГРЕС «СТОМАТОЛОГІЧНЕ ЗДОРОВ’Я – ІНТЕГРАЛЬНА СКЛАДОВА ЗДОРОВ’Я НАЦІЇ»

21.10.2019

18-19 жовтня 2019 року відбувся 5-й Національний український стоматологічний конгрес, який відкрила президент ГО «Асоціація стоматологів України» професор Ірина Петрівна Мазур. Організатори заходу присвятили науковий форум 100-річчю формування Української наукової стоматологічної школи та 25-ти річчю заснування громадської організації «Асоціація стоматологів України».

З вітальним словом до учасників конгресу звернулися заступник Міністра охорони здоров’я України, професор М.С. Загрійчук, очільники нашого Університету перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор Ю.Л. Кучин та проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, професор О.А. Канюра. Вони побажали плідної роботи конгресу та висловили впевненість у тому, що науковий форум стане ще одним успішним кроком у розбудові вітчизняної стоматології.

Із доповідями виступили член-кореспондент НАМН України, професор НМУ В.О. Маланчук, який звернув увагу присутніх на проблеми інтеграції у світовий освітній простір стоматологічної освіти України. Також із цікавими доповідями виступили співробітники нашого Університету, професори А.В. Копчак,  М.В. Хайтович, В.П. Неспрядько, Л.М. Яковенко, І.Л. Скрипник та інші, які поділилися із українськими колегами останніми науковими досягненнями.

У рамках конгресу проводилися панельні дискусії, презентації довідника та монографії. Приємною подією для нашого Університету стало нагородження колективу стоматологічного факультету НМУ імені О.О. Богомольця Почесною відзнакою ГО «Асоціація стоматологів України» за досягнення у розвитку стоматології.  Вручаючи нагороду професору кафедри ортодонтії та пропедевтики ортопедичної стоматології О.А. Канюрі, президент ГО «Асоціація стоматологів України» І.П. Мазур висловила сподівання на подальшу активну співпрацю.

 

Редакція газети «Медичні кадри»