НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

28 ВЕРЕСНЯ В ЧОТИРЬОХ АУДИТОРІЯХ НМУ ПРОХОДИЛИ ВСТУПНІ СПІВБЕСІДИ ДЛЯ ІНОЗЕМНИХ АБІТУРІЄНТІВ

30.09.2019

Минулої суботи на майданчику перед фасадом морфологічного корпусу НМУ імені О.О.Богомольця було, як ніколи, велелюдно. З Індії прибула чимала група хлопців і дівчат, які обрали нелегку професію медика і вирішили спробувати щастя на іспитах-співбесідах у стінах Університету, про який давно і багато чули від батьків, старших братів і сестер, просто земляків… Були й представники Нігерії, Узбекистану, Ірану, арабських країн, але гурт із берегів Гангу було помітно відразу.

Прогнозовано індійці проходили співбесіду з англійської. Ясна річ, жодних «скидок» екзаменатори, яких очолює професор Національного університету імені Т.Г.Шевченка Н.М.Гаєвська, не робитимуть.

Поки готували аудиторії до співбесід, абітурієнти вирішили сфотографуватися на сходах морфологічного корпусу, біля скульптурного портрету О.О.Богомольця. Що ж, такий жест можна зрозуміти…

Нарешті, всі приміщення, виділені для проведення вступних тестів, заповнили абітурієнти і викладачі. Дійшла черга і до традиційних привітань, які виголосили перший проректор з науково-педагогічної роботи і післядипломної освіти, професор Ю.Л.Кучин і проректор з науково-педагогічної і лікувальної роботи, професор О.М.Науменко. Юрій Леонідович англійською, а Олександр Миколайович – українською однаково щиро побажали майбутнім медикам успішного вступу і нагадали про велику честь – навчатися у славетному Університеті імені О.О.Богомольця. Представили вони також присутніх на церемонії колег – проректора з науково-педагогічної і виховної роботи, професора О.А.Канюру, проректора з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та європейської інтеграції, професора Р.Л.Скрипник, заступника декана по роботі з іноземними студентами Ю.П.Резнікова, заступника відповідального секретаря приймальної комісії В.В.Мороза, викладачів-екзаменаторів.

Настрій в аудиторіях панував піднесений. Хоча, нагадуємо, крім мовного іспиту, іноземцям треба успішно скласти хімію або біологію і фізику або математику. Зважаючи на значну кількість абітурієнтів, цей процес затягнувся до вечора.

 

Прес-центр