НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

СНГ КАФЕДРИ ФІЗИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА СПОРТИВНОЇ МЕДИЦИНИ – ПРО РІЧНУ ДІЯЛЬНІСТЬ

23.06.2016

На кафедрі фізичної реабілітації та спортивної медицини Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відбулося заключне в навчальному році засідання студентського наукового гуртка.

Зустріч проходила як частина проекту «Лікарі майбутнього» за підтримки Всеукраїнської асоціації студентів-медиків (UMSA).

В засіданні наукового гуртка студентів взяли участь в.о. завідувача кафедри, доцент Володимир Чернявський, та науковий керівник – Наталія Назарко.

Перед присутніми виступила студентка 5 курсу, медичного факультету №1 Катерина Бойко. В доповіді розглядались проблемні питання у навчанні студентів-медиків та теоретичні основи інтелект-карт. Також студентка провела тренінг з використання Mind Map (інтелектуальна карта) у навчанні та плануванні наукової роботи. Мета тренінгу полягала в ознайомленні студентів з передовими технологіями когнітивістики для підвищення ефективності засвоєння інформації.

Звіт про річну діяльність студентського наукового гурта кафедри представила староста гуртка, студентка 5 курсу, медичного факультету №4, Надія Мельниченко.

На завершення засідання в.о. завідувача кафедри, доцент Володимир Чернявський подякував студентам, які брали активну участь у роботі гуртка та наголосив на позитивних перетвореннях, адже кількість гуртківців протягом року зросла з 3-ох до 19-ти студентів, а кожне студентське наукове засідання було продуктивним і цікавим.

Прес-центр