НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

23 КВІТНЯ – ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ПСИХОЛОГА

23.04.2020

Психологію – одну з наймолодших прикладних і академічних наук, було офіційно визнано наукою лише у 1879 році. Протягом останнього століття вона пройшла стрімкий шлях розвитку.  Психологи всього світу змогли накопичити величезний багаж знань про суть людини, про її стани та почуттях, про самопізнання та соціальні ролі. Знаменитий психолог минулого століття Жан Піаже передбачав, що у XXI столітті психологія стане провідною наукою, і його прогноз починає справджуватися.

У наш час професія психолога надзвичайно затребувана, і сьогодні, завдяки грамотній роботі психолога, у світі стає більше щасливих людей, які вірять у свої сили і вміють перемагати свої слабкості. Психолог надає неоціненну підтримку у важкій ситуації і допомагає досягти великих життєвих висот!

Від щирого серця вітаємо всіх психологів із професійним святом! Нехай ваші фахові навички та знання, щире і добре ставлення до пацієнтів зроблять їхнє життя спокійнішим, цікавішим і щасливішим! Бажаємо вам невичерпної творчої енергії, професійної мудрості, виваженості та майстерності! Хай ваша професія приносить вам тільки задоволення, а результати праці будуть корисними і людям, і Україні! Міцного вам здоров’я, щастя і процвітання!

 

Прес-центр