НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

21 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

21.06.2020

Шановні студенти, співробітники, колеги!

 

Дозвольте від себе особисто і Адміністрації Університету щиро привітати вас із нашим професійним святом —  Днем медичного працівника!

У нас з вами особлива професія. На плечах медичних працівників лежить відповідальність за здоров’я, а часто й за життя людей.  Медик – це людина, яка має не тільки глибокі знання у будь-якій галузі медицини, професійна, досвідчена, готова будь-якої миті прийти на допомогу, а й душевна та емоційна, яка співчуває і підтримує хворого. Щодня стикаючись із людським болем і відчаєм, нам вдається не втрачати душевного тепла, доброти, зберігати оптимізм. Це тому, що головними нашими принципами є добро і милосердя. Сердечна подяка всім вам за самовіддану працю, талант і майстерність, за наполегливість і старанність у постійному оволодінні новими знаннями.

Бажаю вам не тільки дбати про здоров’я оточуючих, а й берегти своє. Нехай довге життя обдарує вас щасливими миттєвостями і приємними спогадами, розумінням і вдячністю людей. Бажаю через роки пронести любов до нашої прекрасної професії і завжди отримувати задоволення від неї! Певен, що сьогодні вас зігріє тепло сердець рідних, близьких і друзів, ви почуєте слова подяки від своїх пацієнтів.

Бажаю вам, вашим рідним, близьким, друзям міцного здоров’я, щастя, життєвого благополуччя і нових успіхів у вашій благородній праці!

 

Перший проректор з науково-педагогічної роботи

та післядипломної освіти, професор Юрій Леонідович Кучин