НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

15-16 ЖОВТНЯ 2015 Р. ВІДБУДЕТЬСЯ "ЩОРІЧНА МЕДИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ"

01.09.2015

15-16 жовтня 2015 року на базі Національного медичного університету імені О. О. Богомольця відбудеться «Щорічна медична конференція молодих науковців», внесена до реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, що проводяться у 2015 році. Одна з найбільших науково-практичних конференцій серед студентів та молодих вчених Східної Європи дасть змогу учасникам відвідати лекції та майстер-класи провідних вітчизняних та закордонних спеціалістів, дізнатись чим живе сучасна молодіжна медична наука на пленарних засіданнях з п’ятнадцяти напрямків та поринути у незабутню атмосферу професійного спілкування.

В програмі заходу заплановані лекції Голови Всесвітньої програми охорони здоров’я з факультету охорони здоров’я Університету міста Хайфа (Ізраїль) – MD, PhD, MPH Manfred Green та ректора Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, член-кореспондента НАМН України, професора Катерини Миколаївни Амосової.

Цього року відбір наукових праць до участі у конференції зазнав змін. З метою підвищення якості робіт, що будуть представлені на пленарних засіданнях та опубліковані у спеціальному випуску «Українського науково-медичного молодіжного журналу», до процесу будуть залучені провідні спеціалісти України в галузі медицини. Їх компетентний погляд забезпечить прозорість та високий рівень конференції, а отже й підвищення рівня молодіжної науки.

Для участі необхідно до 6 вересня пройти реєстрацію на сайті aymsconf.com. Чекаємо на Вас!

Інформаційний лист

З повагою, Організаційний комітет