НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

14 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ, ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА, СВЯТО ПОКРОВА БОЖОЇ МАТЕРІ

14.10.2020

14 жовтня – День захисника України, свято, яке було встановлене у 2014 році, згідно з Указом Президента України № 806/2014 «Про День захисника України». З 2015 року – це офіційне державне свято і неробочий день.

Саму дату було обрано невипадково. Цього дня православні і греко-католики відзначають свято Покрова Божої Матері. Пресвята  Богородиця  вважалася  покровителькою  і заступницею  славного  війська  козацького  та  всього українського   люду.  Ці  знаменні  дати  нерозривно  пов’язані  між  собою, вони символізують  зв’язок  поколінь, давню  історичну  традицію, а тому  особливо шануються  українцями.

14 жовтня вшановують і вітають як сучасних захисників Батьківщини, так і героїв усіх часів, які зі зброєю в руках захищали та виборювали незалежність України, проявляючи при цьому справжній героїзм і жертовність.

Ми щиро вітаємо воїнів-захисників України, всіх працівників  Національного медичного університету імені О.О.Богомольця із цим чудовим святом. Сердечно  бажаємо  усім  миру, добра, благополуччя, гідного і щасливого майбутнього Україні.

 

Прес-центр