НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

13, 15 ТА 17 КВІТНЯ ВІДБУДУТЬСЯ ВЕБІНАРИ З ІМУНОПРОФІЛАКТИКИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ 6-Х КУРСІВ, ЛІКАРІВ-ІНТЕРНІВ З МЕТОЮ ПІДГОТОВКИ ДО СКЛАДАННЯ ЛІІ КРОК-2 ТА КРОК-3

13.04.2020

13 квітня о 21.00 запрошуємо взяти участь у вебінарі на тему «Щеплення за станом здоров’я. Рекомендовані щеплення. Щеплення за епідемічними показаннями. Крок-2, Крок-3».

Акцент буде зроблено на щепленнях за станом здоров’я: щеплення проти грипу, менінгококової інфекції, пневмококової інфекції, Hib, ВГВ, ВГА. Рекомендовані щеплення: вітряна віспа, ротавірусна інфекція, пневмококова інфекція, менінгококова інфекція, грип, папіломавірусна інфекція. Щепленнях, які проводяться на ендемічних територіях та за епідемічними показниками.

15 квітня о 19.00 заплановано вебінар на тему «Імунопрофілактика правця. Імунопрофілактика сказу. Крок-2, Крок-3». Йтиметься про епідеміологію, клініку сказу, екстрену профілактику сказу в залежності від характеру рани та анамнезу, екстрену профілактику правця в залежності від вакцинального анамнезу та характеру рани.

17 квітня о 21.00 запрошуємо взяти участь у вебінарі на тему «НППІ. Післявакцинальні реакції. Післявакцинальні ускладнення. Крок-2, Крок-3».

Модератор: Оксана Виговська, MD, професор кафедри дитячих інфекційних хвороб, лікар педіатр-інфекціоніст, член ESPID, декан медичного факультету №3.

Лектор в режимі онлайн відповідатиме на запитання, які будуть поставлені в коментарях.

Вебінар транслюватиметься за посиланнями  http://facebook.com/tretiymedichniy/
й на ютубі:
https://www.youtube.com/…/UCRyFL838xI3_-RM5t0ZQKgg/featured

 

Прес-центр за матеріалами деканату медичного факультету №3 та кафедри дитячих інфекційних хвороб