НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Запрошення до участі в роботі «Школи керівника закладу охорони здоров’я»

22.01.2020

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Шановні колеги!

Маємо честь запросити вас до участі в роботі «Школи керівника закладу охорони здоров’я», що буде проходити в рамках ХІ Міжнародного медичного форуму як науково-практичний захід ІХ Міжнародного медичного Конгресу

 

ДАТА ПРОВЕДЕННЯ: 20 ТРАВНЯ 2020 РОКУ

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: УКРАЇНА, КИЇВ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, 40-Б, ВИСТАВКОВИЙ ЦЕНТР АККО ІНТЕРНЕШНЛ, ПАРК ІМЕНІ ПУШКІНА, СТАНЦІЯ МЕТРО «ШУЛЯВСЬКА» АБО «ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ»

 

Школа керівника закладу охорони здоров’я – вже традиційний науково-практичний захід, на якому відбуваються зустрічі відповідальних осіб, зацікавлених в успішній трансформації української системи охорони здоров’я в контексті впроваджуваної медичної реформи.

ТЕМА ЦЬОГОРІЧНОГО ЗАХОДУ – «ІННОВАЦІЇ В ФІНАНСУВАННІ ЛІКАРЕНЬ УКРАЇНИ: ПЕРШИЙ ДОСВІД, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ».

 

Програмою заходу передбачено розгляд досвіду трансформації українських лікарень в суб`єкти самостійного господарювання. Вивчення проблематики бюджетування лікарень при переході від кошторисного фінансування до фінансування на основі глобального бюджету та УДСГ. Розгляд особливостей австралійської системи ДСГ та її українського контенту. Вивчення практичного досвіду окремих країн Європейського Союзу з фінансування лікарень за ДСГ.

Фахівцями також будуть представлені основні результати експерименту (пілотного проекту) в Полтавській області по фінансуванню лікарень за принципом глобального бюджету і ДСГ.

Також плануються до розгляду проблемні питання тарифікації медичних послуг, електронної охорони здоров’я, безперервного професійного розвитку (БПР) в Україні. А також перші результати реалізації Постанови КМУ «Про затвердження Порядку реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій у 2020 році».

 

В програмі «школи керівника закладу охорони здоров’я» 2020 року передбачено розгляд таких основних питань:

  1. Досвід трансформації лікарень в суб`єкти самостійного господарювання.
  2. Бюджетування лікарень: глобальний бюджет, УДСГ.
  3. Досвід Європейських країн фінансування лікарень за ДСГ.
  4. Деякі результати експерименту в Полтавській області по фінансуванню лікарень за принципом глобального бюджету і ДСГ.
  5. Тарифікація медичних послуг.
  6. Електронна охорона здоров’я.
  7. Перші результати реалізації Постанови КМУ «Про затвердження Порядку реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій у 2020 році».
  8. Австралійська система ДСГ її український контент.
  9. Безперервний професійний розвиток (БПР) в Україні.

 

Цільовою аудиторією заходу є:

– генеральні директори закладів охорони здоров’я усіх форм власності та їх заступники;

– медичні директори та головні лікарі;

– вчені і лікарі різних спеціальностей;

– керівники та співробітники державних служб і установ, пов’язаних із питаннями організації та фінансування охорони здоров’я;

– розробники нових технологій і IT-програм, які спеціалізуються на питаннях програмного забезпечення та супроводу фінансування лікарських закладів;

– інші зацікавлені особи.

 

За підсумками виступів буде сформовано і видано збірник тез. Щодо вимог з оформлення звертайтесь за електронною адресою: economica202@gmail.com

 

УВАГА! Конгрес внесений до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів і науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2020 році», затвердженому НАМН та МОЗ України.

Учасники науково-практичних заходів Конгресу отримають СЕРТИФІКАТИ про підвищення кваліфікації.

 

БАЗОВА УСТАНОВА, ВІДПОВІДАЛЬНА ЗА ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДУ:

Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, Інститут післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця, Кафедра менеджменту охорони здоров’я.

 

КОНТАКТНІ ОСОБИ:

Завідувач кафедри менеджменту охорони здоров’я НМУ імені О.О. Богомольця, д.мед.н., професор, заслужений лікар України, академік НАНВО України – Парій Валентин Дмитрович, 044-521-03-22, +380503136248, v.pariy@oberig.ua

 

Доцент кафедри менеджменту охорони здоров’я НМУ імені О.О. Богомольця, к.екон.н., –

Кожемякіна Тетяна Володимирівна, 044-454-49-79, +380504882289; +38098247192, economica202@gmail.com

 

Сподіваємось на плідну співпрацю!

 

Терміни подачі та узгодження заявок/матеріалів:

Формування попередньої програми заходу – до 6 березня 2020 р.

Формування остаточної програми заходу – до 31 березня 2020 р.