НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

В НМУ ІМЕНІ О.О. БОГОМОЛЬЦЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ЛЕКЦІЯ З ІМУНОПРОФІЛАКТИКИ “ВАКЦИНАЦІЯ ДІТЕЙ З ХРОНІЧНИМИ ЗАХВОРЮВАННЯМИ ТА ІМУНОСКОМПРОМЕТОВАНИХ ДІТЕЙ”

15.04.2019

17 квітня о 15.00 в аудиторії номер 2 морфологічного корпусу НМУ імені О.О. Богомольця відбудеться лекція з імунопрофілактики “Вакцинація дітей з хронічними захворюваннями та імуноскомпрометованих дітей”. Лекцію проведе Алла Петрівна Волоха, завідувач кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології НМАПО імені П.Л. Шупика, професор, доктор медичних наук, член Європейського товариства дитячих інфекціоністів (ESPID), Європейського товариства з первинних імунодефіцитів (ESID), Європейської асоціації з лікування ВІЛ-інфекції у дітей (PENTA), члена організаційного комітету Центрально-Східно-Європейського проекту з первинних імунодефіцитів “J-Project”.

Лекція буде корисною студентам випускних курсів медичних факультетів, лікарям-інтернам.

Після лекції відбудеться тренінг на тему «Імунопрофілактика. Запитання та відповіді». Тренінг проведе Виговська Оксана Валентинівна, професор кафедри дитячих інфекційних хвороб НМУ імені О.О. Богомольця, декан медичного факультету №3.

Запрошуємо всіх бажаючих!

Організатор заходу – медичний факультет номер 3