НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

СТАЖУВАННЯ ДЛЯ СПІВРОБІТНИКІВ НМУ В УНІВЕРСИТЕТІ ТРАДИЦІЙНОЇ КИТАЙСЬКОЇ МЕДИЦИНИ (ГАНЬСУ, КНР)

01.06.2017

У рамках Угоди про міжнародне співробітництво між Університетом традиційної китайської медицини міста Ланьчжоу (КНР) і Національним медичним університетом імені О. О. Богомольця та відповідно до стратегії розвитку Університету організовується стажування для співробітників НМУ за напрямом “Традиційна китайська медицина ” тривалістю 4 тижні.

Навчання буде проводиться на базі клініки Університету традиційної китайської медицини міста Ланьчжоу.

Орієнтовний початок навчання – 27 жовтня 2017 р.

Навчання, проживання, сніданки та медичне страхування за рахунок приймаючої сторони. Забезпечується переклад з китайської на російську мову.

Для подачі заявки необхідно звернутися до відділу міжнародних зв’язків.

Кінцевий термін подачі заявки: 30 вересня 2017 р.

Просимо до 30 вересня 2017 р. надати  пропозиції щодо участі співробітників кафедри у стажуванні.

Звертаємо Вашу увагу на те, що стажування враховується при складанні рейтингу кафедри.

Університет традиційної китайської медицини провінції Ганьсу (Gansu University of Traditional Chinese Medicine) (до 2011 р. – Коледж) був заснований у 1978 році як самостійний навчальний заклад, який ставив за мету підготовку для охорони здоров’я КНР фахівців з традиційної китайської медицини. Сьогодні він налічує близько 5 тисяч студентів, надає медичну та фармацевтичну освіту за рівнями бакалавр, магістр, доктор філософії за 13 спеціальностями (у т.ч. ТКМ, клінічна медицина, інтегративна клінічна медицина на основі традиційної китайської та західної медицини, менеджмент в охороні здоров’я, громадське здоров’я, державне управління, міжнародна економіка в медицині та фармації, медсестринська справа тощо). Заклад має три інститути, шість університетських лікарень та 51 клінічну навчальну базу потужністю 17 971 ліжко-місце. Загальна кількість співробітників університету становить 2600 осіб, серед яких понад 1500 – професорів, доцентів, викладачів вищого та середнього рівня. Університет ТКМ Ганьсу підтримує близько 390 наукових проектів, з яких 68 відзначені державними нагородами за видатні досягнення в галузі науки і техніки, а також педагогіки. Науковці закладу пишаються видатним науковим проектом Dun Huang TCM, який отримав національну нагороду та оцінюється як наукова робота світового класу. Університет ТКМ розвиває наукове та академічне співробітництво з багатьма установами світу, у т.ч. США, Великобританії, Німеччини, Японії, Кореї, Гонконгу і Тайваню. У 2013 році започатковано співробітництво з Національним медичним університетом імені О.О. Богомольця.