НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

РЕЗУЛЬТАТИ МІЖФАКУЛЬТЕТСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТІВ ІЗ КЛІНІЧНОЇ ФАРМАКОЛОГІЇ

23.12.2016

В Університеті триває підготовка до Всеукраїнської Універсіади з клінічної фармакології, яка відбудеться 21-22 березня 2017 року

5 – 16 грудня 2016 року на кафедрі клінічної фармакології та клінічної фармації Національного медичного університету О.О. Богомольця (завідувач – д.мед.н., професор М.В. Хайтович) відбувся міжфакультетський конкурс із клінічної фармакології.

Конкурс проводився у рамках підготовки до Універсіади з клінічної фармакології, яка відбудеться 21-22 березня 2017 року.

У конкурсі взяли участь 239 студентів медичних, фармацевтичного та стоматологічного факультетів. Конкурсні випробування включали 20 тестових завдань та 6 ситуаційних задач з клінічної фармакології (час виконання завдань – 45 хвилин). В індивідуальному заліку кращий результат у студента фармацевтичного факультету Каневського Романа Сергійовича (36 балів), 2-3 місце поділили студентки медичного факультету №1 Єсип Наталія Володимирівна та медичного факультету №2 Черченко Катерина Дмитрівна (по 30 балів). Факультети, які були представлені 20 і більше учасниками, оцінювались за середнім показником із урахуванням балів кожного учасника від факультету. Найкращий показник у студентів медичного факультету №1 (24,8 балів), на другому місці – фармацевтичний факультет (19,8 балів), на третьому – стоматологічний факультет (19,1 балів).

Кафедра клінічної фармакології та клінічної фармації
Рада СНТ імені О.А. Киселя
Відділ наукової роботи студентів