НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ПІДГОТОВКА ДО II ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ЦІКАВІ ВИПАДКИ В КЛІНІЧНІЙ МЕДИЦИНІ»

18.12.2017

Рада СНТ імені О.А. Киселя та Відділ наукової роботи студентів НМУ імені О.О. Богомольця розпочали підготовку до II-ої Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, інтернів та молодих вчених «Цікаві випадки в клінічній медицині». Цього року планується участь студентів з медичних університетів України та інших країн, в тому числі англомовних.

Основні напрямки, що будуть представлені на конференції:
1) Внутрішня медицина;
2) Хірургія;
3) Пластична хірургія, косметологія;
4) Педіатрія, акушерство та гінекологія;
5) Стоматологія;
6) Інфекційні хвороби;
7) Анестезіологія та реаніматологія;
8) Дерматологія, венерологія;
9) Неврологія, реабілітологія, рефлексотерапія, психіатрія;
10) Онкологія та онкохірургія;

Кращі тези студентів та молодих вчених будуть надруковані у спецвипуску Українського науково-медичного молодіжного журналу. Найкращі доповіді будуть оцінені журі, а їхні автори нагороджені дипломами та подарунками. Кожен доповідач та вільний слухач отримає сертифікат учасника конференції. Всі доповіді мають бути узгодженими та рекомендованими завідувачами кафедр універcитету або директорами інститутів.

Для участі в конференції необхідно до 13 січня 2018 року подати електронні заявки, заповнивши реєстраційну форму на сайті СНТ імені О.А. Киселя за посиланням: https://snt.institute/2017/12/13/2nd_clinical_cases/

Координатор конференції від Ради СНТ імені О.А. Киселя Авраменко Богдан Валерійович (E-mail: clinicalcases2018@gmail.com, тел. 095-68-96-140).

Рада СНТ імені О.А. Киселя
Відділ наукової роботи студентів НДЧ