НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Науково-освітній тур «Освіта в ЄС: зюйд-вест» 2-13 липня 2019 р.

21.05.2019

Науково-освітній тур

«Освіта в ЄС: зюйд-вест»

2-13 липня 2019 р.

від туристичного оператора «Алголь»

algol.com.ua

на прохання

Асоціації сприяння глобалізації науки та освіти SPACETIME

s-time.org

СЕМІНАРИ+ПРЕЗЕНТАЦІЇ УНІВЕРСИТЕТІВ+СТАЖУВАННЯ

 

Маршрут: Львів – Падуя – Феррара – Болонья – Парма – Ніцца – Ез – Бєз’є – Каркасон – Фігерас – Лоррет де Мар – Барселона – Пон дю Гар – Ліон – Женева – Берн – Цюріх – Штутгарт – Нюрнберг – Прага – Львів

Під час туру, завдяки сприянню Асоціації SPACETIME, безкоштовна участь у науково-освітніх заходах:

  • участь у семінарі «Досвід підготовки висококваліфікованого персоналу в ESEI International Business School Barcelona» (з наданням сертифікату ESEI International Business School Barcelona);
  • колоквіум (тільки для медиків) «Досвід та перспективи поєднання традиційних та нетрадиційних методів в сучасній медицині» (з отриманням сертифікату, колоквіум проводить Асоціація AENA, Франція);
  • відвідування 10 вищих навчальних закладів в Італії, Франції, Іспанії, Швейцарії, Німеччині, Чехії;
  • 8 науково-популярних лекцій-екскурсів дивовижними містами Європи;
  • 6 лекцій по освітнім системам Італії, Франції, Іспанії, Швейцарії, Німеччини, Чехії;
  • тематичні науково-популярні, історичні художні та історико-біографічні фільми з одночасним лекційним супроводженням під час руху автобусу.

Тур супроводжує експерт з освітніх систем країн Євросоюзу.

Також, за додаткову плату, бажаючі можуть пройти короткострокове науково-педагогічне стажування.

ОСНОВНА ПРОГРАМА

1 день. 2 липня. Вівторок. Виїзд зі Львова о 8.00. Денно-нічний переїзд в Падую. Лекція «З минулого в майбутнє: цікаві сторінки історії науки та освіти».

2 день. 3 липня. Середа. Прибуття в Падую орієнтовно о 9.00. Відвідування Університету Падуї. Лекція-екскурс «Галілей: через терни до зірок. Падуанський період». У цей день також можливий факультатив до Венеції. Поселення в готель в Падуї або на шляху до Феррари. Ночівля.

3 день. 4 липня. Четвер. Сніданок. Виселення. Відвідування міст Феррара – Болонья – Парма. Лекція-екскурс: «Історичний внесок університетів Італії в світовий науково-освітній простір». Семінар «Вища освіта в Італії: програми, можливості, перспективи». Відвідування Болонського університету. Поселення та ночівля в готелі на шляху до Ніцци.

4 день. 5 липня. П’ятниця. Сніданок. Виселення. Прибуття в Ніццу.

11.00-14.00 колоквіум для медиків (з отриманням сертифіката) «Досвід та перспективи поєднання традиційних та нетрадиційних методів в сучасній медицині» (проводить Асоціація AENA, Франція).

15.00-20.00 відвідування середньовічної деревні Ез. Лекція-екскурс «Як говорив Заратустра: тропа Ніцше». Відвідування знаменитої фабрики-музею парфумів «Фаргонар». В цей день також можливий факультатив в Монако. Поселення в готель та ночівля на шляху до Бєз’є.

5 день.  6 липня. Субота. Сніданок. Виселення. Прибуття в Бєз’є. Лекція-екскурс «Таємниці історії: Альбігойський хрестовий похід. Жахи Бєз’є та Каркаcона» (з відвідуванням міст Без’е та Каркасон). Поселення та ночівля в готелі в Фігерасі.

6 день. 7 липня. Неділя. Сніданок. Виселення. Вільний час в Фігерасі до 13.00. Переїзд в Лоррет де Мар. Поселення в готель. Відпочинок на узбережжі. Ночівля.

7 день. 8 липня. Понеділок. Сніданок. Виселення. Переїзд в Барселону.

11.00-12.30 Семінар «Досвід підготовки висококваліфікованого персоналу в ESEI International Business School Barcelona» (з наданням учасникам сертифіката). Лекція-екскурс «Вища освіта в Іспанії. Історія Університету Барселони». В цей день також можливий факультатив в Монсерат. 23.00 Нічний переїзд у Ліон (виїзд з площі Іспанія).

8 день. 9 липня. Вівторок.

Орієнтовно о 6.00 прибуття в Пон дю Гар. Огляд унікального трирівневого моста-акведука часів Древнього Риму).

8.00 переїзд в Ліон. Дорогою лекція «Освіта Франції. Університети Ліона». Прибуття в Ліон. Лекція-екскурс на історичну тему: «Лунгдун – столиця  Галії. Гальський шлях Цезаря». Поселення в готель в Ліоні. Вільний час. Ночівля.

9 день. 10 липня. Середа. Понеділок. Раннє виселення. Сніданок. Відвідування міст Женева – Берн – Цюріх. Лекція-екскурс: «Вища освіта в Швейцарії. Університети Женеви, Берна та Цюріха». Лекція-екскурс: «Альберт Ейнштейн: шлях генія». Поселення в готель на шляху до Штутгарта. Ночівля.

10 день. 11 липня. Четвер. Сніданок. Виселення. Відвідування Штутгарта. Переїзд в Нюрнберг. Дорогою лекція «Вища освіта в Німеччині: можливості для кожного, переваги для кращих». Вільний час в Нюрнбергу. Переїзд в Прагу. Дорогою лекція «Вища освіта в Чехії: можливості для українців». Поселення в готель в Празі. Ночівля.

11 день. 12 липня. П’ятниця. Сніданок. Виселення. Прага. Лекція-екскурс «Кеплер і Браге при дворі імператора Рудольфа ІІ: невідома історія відомих науковців». Відвідування Празького університету. 21.00 виїзд з Праги. Нічний переїзд у Львів.

12 день. 13 липня. Субота. Прибуття у Львів у першій половині дня.

ФАКУЛЬТАТИВНА ПРОГРАМА

Під час туру можливе замовлення туристичній компанії факультативних екскурсій (наприклад, відвідування Венеції, Монако та Монсерат, оглядові екскурсії), факультативне відвідування музеїв, замків та т.і. Факультативи в основну програму не входять та сплачуються окремо. Перелік факультативних екскурсій надається туроператором разом з договором на обслуговування.

 

УМОВИ УЧАСТІ

 Всі науково-освітні заходи в межах туру (семінари, колоквіуми, лекції, презентації) відбуваються без будь-яких доплат. Освітню складову подорожі безкоштовно забезпечує Асоціація SPACETIME.

Трансфер та проживання учасники забезпечують собі на основі самофінансування, через туристичну компанію «Алголь».

Вартість послуг туроператора складає: гривневий еквівалент 585 євро, куди входить трансфер за відповідним маршрутом комфортабельним автобусом європейського класу, забезпечення проживання в готелях 3 зірки зі сніданками (8 ночей) у двомісних номерах, супроводження керівника-гіда на весь період туру. Доплата за 1-16 місця в автобусі – гривневий еквівалент 20 євро. Доплата за одномісне проживання гривневий еквівалент 200 євро. Факультативи та страхування у вартість не входять та сплачуються окремо. Оплата здійснюється на рахунок туроператора після укладання з ним договору.

 

РЕЄСТРАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ:

http://s-time.org/index.php/blog/2019-03-03-10-47-18

Дедлайн реєстрації 01.06.2019

З питань науково-освітньої складової туру консультації телефоном:

099 786 98 03