НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ, ІНТЕРНІВ ТА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ: «ЦІКАВІ ВИПАДКИ В КЛІНІЧНІЙ МЕДИЦИНІ»

23.01.2017

30 січня  (понеділок) 2017 року на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відбудеться Наукова конференція студентів, інтернів та молодих вчених «Цікаві випадки в клінічній медицині». Варто наголосити, що конференція такого формату буде проводитися вперше і поєднає в собі надзвичайно цікаві клінічні задачі та багатий теоретичний матеріал, тому буде дуже корисною, як для студентів та інтернів, котрі мріють в майбутньому займатися пошуковою діяльністю, так і для тих, хто бажає присвятити себе цілком практичній медицині.

Захід проходитиме на території морфологічного, санітарно-гігієнічного та стоматологічного корпусів НМУ імені О.О. Богомольця за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 34. Протягом реєстрації на конференцію було подано понад 50 описів клінічних випадків (case-report), та відповідно до галузевого розподілу робіт були сформовані наступні секції:
1. Внутрішня медицина (лекційна аудиторія №3 Морфологічного корпусу)
2. Хірургія (лекційна аудиторія Стоматологічного корпусу)
3. Інфекційні хвороби (лекційна аудиторія №1 Санітарно-гігієнічного корпусу)
4. Акушерство і гінекологія (лекційна аудиторія №4 Морфологічного корпусу)
5. Стоматологія (конференц-зал Стоматологічного корпусу)

Кожен доповідач конференції матиме змогу представити свій клінічний випадок перед висококваліфікованим журі, а кращі роботи будуть обрані для публікації в спеціальному випуску Українського науково-медичного молодіжного журналу – фахового видання ДАК України. Всі учасники, як доповідачі, так і вільні слухачі отримають сертифікати про участь.

СНТ імені О.А. Киселя запрошує студентів, інтернів, молодих вчених взяти участь в якості вільних слухачів конференції. Для цього необхідно заповнити форму за посиланням snt.institute/2016/12/13/interesting-cases/

Програма конференції:
13.00 Початок реєстрації учасників Конференції (лекційна аудиторія № 3 Морфологічного корпусу)
14.00–14.30 Урочиста церемонія відкриття конференції (лекційна аудиторія № 3 Морфологічного корпусу)
14.30-17.00 Секційні засідання
17.00-17.30 Підведення підсумків членами журі
17.30-18.30 Нагородження учасників конференції, вручення сертифікатів вільним слухачам

За додатковою інформацією можна звертатися до куратора конференції від Ради СНТ імені О.А. Киселя Авраменко Богдана Валерійовича (E-mail: Bogdan.avramenko.1996@mail.ru (тел. +380956896140).

Рада СНТ імені А.О. Киселя
Відділ наукової роботи студентів