НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

НАРАДА ЩОДО БЕЗПЕРЕРВНОЇ НАУКОВОЇ ОСВІТИ СТУДЕНТІВ ТА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

22.11.2016

24 листопада 2016 року о 15.00 відбудеться нарада щодо реалізації наказу ректора від 9 листопада 2016 року № 711 «Про організацію безперервної наукової освіти членів Студентського наукового товариства імені О.А. Киселя та молодих науковців університету».

Організатори: Рада СНТ імені О.А. Киселя та відділ наукової роботи студентів. Захід включатиме цикл лекцій з 4 напрямків наукової освіти протягом 5 місяців з грудня 2016 року до квітня 2017 року для студентів і молодих вчених університету.

Планується організація навчання з питань: 1) «Статистичні дослідження в медицині та біології. Використання статистичних пакетів комп’ютерних програм SPSS та STATISTICA» (відповідальна – завідувач кафедри організації охорони здоров’я та соціальної медицини, професор Тетяна Грузєва); 2)«Електронні та бібліографічні джерела медико-біологічної інформації» (відповідальна – завідувач бібліотеки Людмила Матюхіна); 3) «Основи патентного захисту медичної наукової інформації» (відповідальна – завідувач відділу інтелектуальної власності та трансферу технологій – Валентина Селіна); 4) «Правила оформлення наукових статей до публікації в Україні та в журналах, індексованих в Thomson Reuters, Scopus» (відповідальний – начальник науково-дослідної частини, Ph.D. Андрій Дінець).

Куратор цього напрямку роботи – Вероніка Рожкова (Рада СНТ імені А.О. Киселя): veronica.r.310@hotmail.com; тел. 099457564.

Місце проведення: адміністративна будівля, науковий відділ, каб. 101 (бульвар Т. Шевченка,13)