НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

МІЖФАКУЛЬТЕТСЬКИЙ КОНКУРС НМУ З КЛІНІЧНОЇ ФАРМАКОЛОГІЇ

28.11.2016

12 – 14 грудня 2016 року відбудеться Міжфакультетський конкурс Національного медичного університету імені О.О. Богомольця з клінічної фармакології.

Конкурс проводитиметься кафедрою клінічної фармакології та клінічної фармації (завідувач – професор М.В. Хайтович) у рамках підготовки до Універсіади з клінічної фармакології, яка відбудеться 21-22 березня 2017 року.

Для участі у конкурсі запрошуються студенти 5-6 курсів всіх факультетів.

Для того, щоб стати учасником конкурсу, потрібно до 5 грудня 2016 року надіслати за адресою vladislav.polovinka@nmu.ua інформацію про себе, вказавши прізвище, ім’я, по-батькові, факультет, курс, номер групи (наприклад, Іваненко Микола Степанович, 2111), e-mail та контактний телефон.

Від кожного факультету будуть зареєстровані лише перші 50 учасників.

Якщо факультет будуть представляти 20 і більше учасників, факультет візьме участь у конкурсі факультетів.

В один із конкурсних днів 12-14 грудня 2016 року о 14.00 у відповідній аудиторії (про що персонально учасник буде проінформований за 3 дні до конкурсу), після реєстрації (пред’явивши студентський квиток), учасник отримає завдання і персональний бланк для відповідей.

Формат конкурсу – письмові відповіді на 20 тестових завдань та 6 ситуаційних задач з клінічної фармакології. Час опрацювання завдань – 45 хвилин. У бланку учасник вказує свій факультет та псевдонім.

15 грудня 2016 року на www.facebook.com/nmu.klfarm будуть оприлюднені результати індивідуального заліку. Після цього переможці в індивідуальному заліку, вказавши свої персональні дані, отримають призи.

Факультет-переможець визначиться за результатами середніх показників із урахуванням балів кожного учасника від факультету.

За додатковою інформацією Ви можете звернутися до відділу наукової роботи студентів НМУ імені О.О.Богомольця (науковий керівник СНТ – професор Леонід Пінський тел. 0952112681) е-mail: Ukraine2004@yahoo.com

Кафедра клінічної фармакології та клінічної фармації
Відділ наукової роботи студентів
Рада СНТ імені О.А. Киселя