НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ІІІ МІЖФАКУЛЬТЕТСЬКИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ КОНКУРС З КЛІНІЧНОЇ ФАРМАКОЛОГІЇ

11.12.2017

Кафедрою клінічної фармакології та клінічної фармації (завідувач – професор М.В. Хайтович), відділом наукової роботи студентів та Радою СНТ імені О.А. Киселя 19-22 грудня 2017 року буде проведений ІІІ Міжфакультетський конкурс НМУ імені О.О. Богомольця із клінічної фармакології в рамках підготовки до Всеукраїнської студентської універсіади з клінічної фармакології.

Для участі у конкурсі запрошуються студенти 4-6 курсів всіх факультетів. Для того, щоб стати учасником конкурсу, потрібно до 15 грудня 2017 року направити за адресою: vladislav.polovinka@nmu.ua інформацію про себе, указавши прізвище, ім’я, по-батькові, факультет, курс, номер групи (наприклад, Іваненко Микола Степанович, 2111)email та контактний телефон.

Від кожного факультету будуть зареєстровані лише перші 50 учасників. Якщо факультет будуть представляти 20 і більше учасників, факультет братиме участь у конкурсі факультетів.

В один із конкурсних днів 19-21 грудня 2017 року о 14.00 у відповідній аудиторії (про що персонально учасник буде проінформований за 3 дні до конкурсу), після реєстрації (пред’явивши студентський квиток), учасник отримає завдання і персональний бланк для відповідей.

Конкурс полягатиме у письмовій відповіді на 20 тестових завдань та 4 ситуаційні задачі з клінічної фармакології. Час опрацювання завдань – 45 хвилин. У бланку учасник указує свою групу та псевдонім.

22 грудня 2017 року на www.facebook.com/nmu.klfarm будуть оприлюднені результати індивідуального заліку. Факультет-переможець визначиться за результатами обрахунку середніх показників із урахуванням балів кожного учасника від факультету.

За додатковою інформацією звертатись до відділу студентської науки НМУ імені О.О. Богомольця (т. 0952112681, професор Л.Л. Пінський) або за електронною адресою vladislav.polovinka@nmu.ua.

 

Кафедра клінічної фармакології та клінічної фармації

Відділ наукової роботи студентів НДЧ

Рада СНТ імені О.А. Киселя