НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

15 травня 2019 року відбудеться науково-практична конференція «Міждисциплінарні проблеми ревматології»

02.05.2019

Маємо честь запросити всіх бажаючих взяти участь у науково-практичній конференції «Міждисциплінарні проблеми ревматології», яка відбудеться 15 травня 2019 року в м. Києві  за адресою: готель «Премьер Отель Русь», вул. Госпітальна, 4.

Організаторами конференції, яку внесено до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, що проводитимуться в Україні у 2019 році, є НМУ імені О.О. Богомольця та Асоціація ревматологів міста Києва.

У рамках заходу заплановано проведення секційних засідань та круглих столів, присвячених проблемам диференційної діагностики, оптимізації  лікування поширених ревматичних захворювань та рідкісних клінічних синдромів, пошуку вирішення між – та мультидисциплінарних проблем, які виникають в процесі встановлення діагнозу та лікування ревматологічних хворих, за участі провідних фахівців (ревматологів, гастроентерологів, нефрологів, гематологів) з різних міст України. Серед інших будуть розглядатись такі актуальні питання: системні ураження при аутоімунних ревматичних захворюваннях,  діагностичні та лікувальні проблеми шкірних уражень при ревматичних захворювань, оптимізація фармакотерапії ревматичних захворювань на основі міжнародних стандартів,  діагностично-лікувальні між- та мультидисциплінарних проблеми в ревматології та ін. Більшість доповідей включатиме ілюстрацію реальних клінічних випадків. Зокрема, в форматі клінічного семінару «Гістіоцитоз під ширококутовим об’єктивом» буде представлено та обговорено різні варіанти цього захворювання, включаючи легеневу форму, лакунарний гістіоцитоз, хворобу Ердгейма-Честера. Конференцію завершить обговорення клінічних випадків в форматі clinical case discussion round 2.0, до якого запрошуються студенти та молоді науковці, переможці отримають призи.

 

Відкриття конференції – 15 травня 2019 р. о 9.00, реєстрація – з 8.00.

Завершення конференції – 18:30  15 травня 2019 р. Вхід вільний.

 

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

 

Кафедра внутрішньої медицини №3