НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

14 травня відбудеться зустріч Володимира Жемчугова зі студентами НМУ імені О.О. Богомольця

11.05.2019

14 травня 2019 року в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбудеться зустріч з радником Міністра інформаційної політики, Героєм України Володимиром Жемчуговим. Початок – о 14:00, конференц-зал Стоматологічного медичного центру (вул. Зоологічна, 1).

Зустріч проходитиме у форматі «відкритого мікрофону» – кожен студент матиме змогу поставити питання і взяти участь у обговоренні. Під час заходу відбудеться презентація стрічки «Бранці Кремля», знятої на замовлення Міністерства інформаційної політики України.

Наприкінці зустрічі учасники отримають диски зі стрічкою та інші інформаційні матеріали.

Володимир Жемчугов — учасник спротиву російській агресії. З травня 2014 року – організатор та активний учасник руху опору проти російської окупації на Луганщині. З 29 вересня 2015 року по 17 вересня 2016 року знаходився у полоні бойовиків так званої “ЛНР”. У полон потрапив з важким пораненням внаслідок підриву на розтяжці. Активний учасник державних та волонтерських заходів в Україні та за кордоном, зокрема проводить військово-патріотичні лекції-бесіди зі школярами, студентами, курсантами, військовослужбовцями.