Зоологічна колекція кафедри біології

На кафедрі біології є цікава колекція експонатів представників тваринного світу. Вона відкрита для огляду всіх бажаючих zoo1(студентів, ліцеїстів, школярів).

Створювалася ця колекція багатьма поколіннями викладачів-біологів.

Експонати зоологічної колекції розташовані в систематичному порядку: від найпростіших (муляжі) до приматів. Для огляду пропонуються вологі препарати без­хре­бетних, риб, амфібій, рептилій; чучела птахів, ссавців; скелети ссавців.

У колекції знаходяться експонати представників не тільки вітчизняної, а й світової фауни, зокрема тих, що мають медичне значення: ціп’як бичачий, аскарида людська, гострик, скорпіон, каракурт, павук-птахоїд, земноводні, отруйні змії, ссавці. Колекція використовується для забезпечення навчального процесу на кафедрі біології, адже студенти всіх факультетів, ліцеїсти Україн­ського медичного ліцею Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, слухачі підготовчих курсів для вітчизняних та іноземних громадян у відповідних навчальних курсах вивчають представників тваринного світу. Значним інтересом користується ця зоологічна колекція у викладачів інших вищих медичних навчальних закладів, які приїздять до zoo3 Університету з різних міст України з метою підвищення кваліфікації. Проводяться тематичні екскурсії за розділами, зокрема, «Паразитичні найпростіші», «Гельмінти», «Паразитичні членистоногі», «Отруйні тварини».

З колекцією представників тваринного світу можуть ознайомитися всі бажаючі. Співробітники кафедри біології завжди раді вітати всіх небайдужих до охорони довкілля і вивчення вітчизняної та світової фауни.

zoo2 zoo4