Уперше іноземні студенти НМУ долучилися до написання Радіодиктанту національної єдності-2022
Традиційне написання Радіодиктанту національної єдності цьогоріч на кафедрі мовної підготовки набуло особливого значення і мало новий формат. У написанні Радіодиктанту взяли участь понад 300 студентів із 22 груп – представники всіх факультетів Університету. Вперше до написання Радіодиктанту долучилися іноземні студенти.
Щоб уникнути скупчення людей і бути мобільними в разі повітряної тривоги, а також зважаючи на змішану форму навчання, було прийнято рішення не збиратися в одній великій залі, а організувати цей процес в окремих аудиторіях, долучивши тих, хто навчається дистанційно і переформатувавши хід заняття згідно з регламентом написання диктанту (загалом в межах 30 хв., після чого заняття з української, англійської та латинської мов продовжилися у звичному режимі).
Як зазначила завідувачка кафедри професор Ніна Литвиненко, у такий спосіб іноземні студенти виявили свою солідарність із народом України, який боронить світ від російського жахіття та захищає загальнолюдські цінності.
Це були студенти із різних країн, які опановують фах лікаря в нашому Університеті (Мундер Латейреш із Лівії, Ахмад Мадані та Хая Халаіла з Ізраїлю, Мустафа Саідаві та Джавхер Вісам із Йорданії, Мохаммад Ібрагім, Махмуд Абуара Раджа й Абдаллах Джадарі з Палестини, Махмуд Матар із Єгипту, Океке Гарденс із Нігерії, Амал Радж, Свапніл Сінг, Рохан Патіл, Ар’я Срідхаран, Анжалі Верма й Арша Падмакумар із Індії).
Разом зі студентами Радіодиктант писала декан факультету підготовки іноземних громадян доцент Оксана Парфьонова. Вона наголосила, що ініціаторами стали самі ж студенти-іноземці.
Мова – генетичний код нації. Вона об’єднує, надихає і додає сил у боротьбі зі світовим злом, яким сьогодні є росія.
Тож тримаймо стрій!
Слава Україні та її героям!
Кафедра мовної підготовки
та факультет підготовки іноземних громадян
![](/wp-content/uploads/2022/11/d001.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/d002.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/d003.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/d004.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/d005.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/d006.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/d007.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/d008.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/d009.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/d010.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/d012.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/d013.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/d015.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/d016.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/11/d017.jpg)