У НМУ відбулася Annual Young Scientific Conference 2022
9 грудня відбулася щорічна студентська наукова конференція з міжнародною участю Annual Young Scientific Conference 2022. Організаторами конференції виступили Студентське наукове товариство імені О.А. Киселя та Товариство молодих вчених і спеціалістів Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.
В AYMSСonf2022 взяли участь 159 студентів з різних куточків України та світу, які представили 108 наукових робіт у таких секціях:
– Акушерство і гінекологія;
– Базова Медицина;
– Внутрішня медицина;
– Фармакологія;
– Педіатрія;
– Профілактична медицина;
– Психологія;
– Неврологія і психіатрія;
– Стоматологія;
– Хірургія.
Відкривали конференцію вітальним словом ректор НМУ, професор Юрій Кучин, перший проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти, професор Олександр Науменко, проректор з наукової роботи та інновацій, професор Сергій Земсков, в.о. завідувача відділу наукової роботи студентів, кандидат медичних наук Вікторія Потаскалова, голова товариства молодих вчених і спеціалістів, кандидат фармацевтичних наук Ірина Костюк.
Учасники заходу були раді зустрітися на відкриті Конференції з нашими друзями із Варшавського медичного університету. Дякуємо за вітальне слово від проректора з науки та трансферу технологій Варшавського медичного університету професора P. Pruszczyk; проректора з міжнародних зв’язків, просування та розвитку Варшавського медичного університету професора P. Wlodarski; керівника відділу міжнародних відносин Варшавського медичного університету L. Przepiora-Dziewulska!
Також учасники прослухали доповідь від ректора нашого Університету, професора Юрія Кучина на тему «Інфекції в умовах бойових дій».
Незабаром пройде другий відбір найкращих наукових робіт з конференції, що отримають призи за сумлінну працю, а всі учасники конференції отримають дипломи.
СНТ імені О.А. Киселя
![](/wp-content/uploads/2022/12/1-1.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/2.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/3.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/4-1.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/5.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/6-1.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/7-1.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/8-1.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/9-1.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/10.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/11.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/12.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/13.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/14.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/16-1.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/17.jpg)