У День Святого Миколая студенти відвідали дитячий будинок
У День Святого Миколая студенти медичного факультету №2 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відвідали вихованців дитячого будинку. «Подарувати дітям трошки магії у цей чарівний день» – такою була мета символічної поїздки, організованої благодійним відділом М2.
Попри складні часи у країні, волонтери медичного факультету №2 продовжують творити добро. Щоб подарувати дітям новорічне диво, студенти готувалися відповідально та заздалегідь. Учасники благодійної акції не лише обрали подарунки та привезли їх дітям, а й самостійно зібрали необхідні кошти.
Ця поїздка принесла радість усім вихованцям і викладачам дитячого будинку, а студенти отримали у винагороду щирі дитячі посмішки та радість. Адже Свято Миколая є чарівним часом: коли можна дарувати подарунки та загадувати бажання не тільки дітям, а й дорослим, коли кожен може відчути себе чарівником і порадувати ближніх. Це – час доброти і щедрості.
Дякуємо кожному благодійнику за надану підтримку!
За інформацією медичного факультету №2