Студенти та викладачі НМУ провели профілактичний огляд київських школярів
Днями студенти та співробітники кафедри педіатрії №1 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця провели профілактичний медичний огляд у школярів Спеціалізованої школи № 135 м. Києва.
Через військову інтервенцію рф в Україну значна частина населення не має можливості приділяти необхідну кількість часу профілактиці здоров’я. Однак, усвідомлюючи важливість профілактичних медичних оглядів, колектив кафедри педіатрії №1 медичного факультету НМУ №1 не припиняє власну ініціативу щодо медичної опіки над школярами. Адже це – одне з найголовніших завдань педіатрів, що в умовах війни особливо актуальне.
Відтак, студенти нашого Університету під керівництвом професора Віри Бобрової разом із професором Олександрою Тяжкою та доцентами Людмилою Левадною і Зоряною Сельською провели загальний профілактичний медичний огляд понад 80 школярів Спеціалізованої школи № 135 міста Києва. Медогляд включав оцінку шкірних покривів, ендокринної, дихальної, серцево-судинної системи, травного тракту, а також проведено оцінку функціональних проб і сатурацію, ЕКГ, визначення гостроти зору.
Пишаємося нашими ініціативними колегами, які у складні часи для країни не припиняють знаходити можливості поєднувати декілька важливих процесів в одній діяльності.
Пресцентр НМУ за інформацією кафедри педіатрії №1
![](/wp-content/uploads/2022/12/001.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/002.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/003.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/004.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/005.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/006.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/007.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/008.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/009.jpg)
![](/wp-content/uploads/2022/12/011.jpg)